انواع روش های لاغری

انواع روش های لاغری

روش های مختلف و سریع لاغری بسیاری امروزه با توجه به اهمیت زیبایی اندام مطرح شده است. افراد بسیاری که از ورزش کردن و رژیم گرفتن نتایج خوبی را دریافت نکرده اند کاندیدای انجام این روش ها هستند .

 

انواع روش های لاغری

چاقی علاوه بر کاستن اعتماد به نفس می تواند با به همره آوردن انواع مریضی ها سبب به خطر انداختن سلامت زندگی شود. از این رو برخورداری از وزن متعادل امری مهم در داشتن زندگی سالم است. امروزه به صورت طبیعی و غیر طبیعی می توان اقدام به کاهش وزن و رسیدن به وزنی متعادل نمود.

روش های لاغری:

خوردن فیبر های محلول

تحقیقات نشان داده اند که فیبر های محلول می تواند موجب آب شدن چربی ها، خصوصا ناحیه شکم شوند. مکمل های فیبری مانند گلوکومانان نیز می تواند مفید واقع شوند.

غذاهای سالم و ارگانیک خوردن

سعی کنید بیشتر از غذاهای غیر فرآوری شده و سالم استفاده کنید. اساس و پایه رژیم غذایی خود را بر مصرف غذاهای سالم قرار دهید. این غذاها نه تنها کامل تر هستند بلکه زودتر موجب سیری می شوند و از پرخوری جلوگیری می کنند.

آرام جویدن غذا

غذای خود را آرام بخورید. افرادی که به سرعت غذا می خورند به مرور زمان وزن بیشتری اضافه می کنند. آرام خوردن موجب احساس سیری بیشتر و افزایش ترشح هورمون های کاهش وزنی می شود.

افزایش کیفیت خواب

داشتن خواب کافی؛ کم خوابی یکی از مهمترین عوامل افزایش وزن می باشد.

افزایش فعالیت روزانه

فعالیت و ورزش یکی از عوامل مهم کاهش وزن و ثابت نگه داشتن آن است. ورزش علاوه بر فواید فراوانی که برای سلامتی دارد، موجب سوختن کالری های اضافی می شود که نمی توان تنها با رژیم لاغری آنها را آب کرد. ورزش مورد علاقه تان را پیدا کنید و زمانی برای آن در برنامه تان بگنجانید.

 

علاوه بر این روش ها، روش های دیگری که شمامل هر گونه جراحی و یا اقدامات زیبایی به منظور لاغری است نیز وجود دارد که در ادامه به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.

لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از انواع روش های لاغری عمل لیپوماتیک می باشد. در این روش  با استفاده از دستگاه مخصوصی بدون اینکه آسیب به بافت های مجاور چربی وارد شود، چربی های اضافی با استفاده از لوله ای به نام کانولا تخریب می شود.

لیپوساکشن

این روش نیز از انواع روش های لاغری است که با استفاده از کانول که یک لوله کوچک است، انجام می شود. این روش ممکن است خطرات و عوارض نسبتا زیادی داشته باشد.

عمل ابدومینوپلاستی

این روش از لاغری با از بین بردن چربی ها و پوست اضافه بدن همراه است که مناسب افرادی است که خواستار تغییر وزن بالایی هستند.این روش از انواع روش های لاغری محبوبیت بالایی در بین متقاضیان دارد

لاغری با دستگاه

لاغری با انواع دستگاه های باغری محبوبیت بالایی دارد چراکه اینگونه روش ها عوارض بسیار کمتری از خود به جای می گذارد، تنوع دستگاه های لاغری بسیر زیاد می باشد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

به طور کلی انواع دستگاه های لاغری شامل موارد زیر می شود:

  • کرایولیپولیز
  • رادیو فرکانسی (RF)
  •  میداس
  • مزوتراپی
  • اندرمولوژی یا LPG
  • شاک ویو
  • پرسوتراپی
  • هایفولیپولیز یا لیپوسونیک
  • پاورشپ
  • کویتیشن

 

سه نوع از دستگاه های موثر برای لاغری

دستگاه لاغری اکسیلیس:
این دستگاه به کمک امواج رادیویی، گرما را به زیر پوست انتقال داده و با حرکت روی بدن و اعمال یکسان حرارت، سبب آب شدن چربی های اضافی می‌شود.نکته ی قابل توجه در این دستگاه این است که باعث تحریک کلاژن سازی و درنهایت سفت شدن و لیفت پوست میشود.

دستگاه لاغری لیم فستیم:
لاغری با دستگاه لیم فستیم 100 درصد طبیعی بوده و بدون هیچ عوارضی است. تا به امروز، برای این دستگاه عوارضی گزارش نشئه است. این دستگاه برای تسریع لاغری آسان، از انرژی و نیروی مغناطیسی استفاده می کند. انرژی مغناطیسی لیم فستیم سبب فعالسازی سلولها شده، که درنتیجه بافت چربی بدن آزاد می شود.

دستگاه لاغری ایکس ویو:
دستگاه ایکس ویو یکی از دستگاه های لاغری برای کاهش وزن آسان و راحت است. ایکس ویو با تولید امواج آکوستیک ویو با شدت بالا، باعث ارتعاش و لرزش در بافت های همبند و شکسته شدن تجمع چربی می شود. این دستگاه لاغری باعث می شود که جریان خون در رگ های کوچکتر افزایش یابد.این پست از نظر شما چطوری بوده؟

روی ستاره ها برای امتیازدهی کلیک کنید

(میانگین امتیاز 5.0 از 1 رای)


09120438945
exir_shahrak_gharb