موثرترین دستگاه های لاغری را بشناسید

موثرترین دستگاه های لاغری را بشناسید

لاغر شدن و تناسب اندام در برخی موقع آرزوی دست نیافتنی و غیر قابل تصور است. کاهش وزن گاهی، هزینه های گران قیمت، محدودیت های غذایی و ورزش های سنگین دارد. اما در دنیای پیشرفته امروز، می توان به آسانی لاغر شد. تناسب اندام همیشه با برنامه های مختلف غذای ، تحرک و ورزش قابل کنترل نیست و باید از روش های کمکی استفاده کرد.

عمل های زیبایی متنوع و روش های ارزان تر و کم خطر تر از جراحی ها، هر روز جای خود را به روش های سنتی می دهند و طرفداران زیادی را هم پیدا می کنند؛ طرفدارانی از هر قشر و با هر شرایطی. با پیشرفت زندگی امروز شاهد متدهای مختلف زیبایی هستیم. برای مثال می توان به جراحی زیبایی و تناسب اندام به نام پیکرتراشی اشاره کرد.

یکی دیگر از روش های جدیدی که جایگزین جراحی های لاغری و روش های تهاجمی شده است، لاغری موضعی با دستگاه های لاغری موضعی است. در متد لاغری موضعی دستگاه هایی وجود دارد که می توان با مراجعه به مراکز معتبر و زیر نظر متخصص این حوزه به اندام مورد نظر رسید.

 

یکی از این دستگاه ها، دستگاه لاغری لیم فستیم است. لاغری با دستگاه لیم فستیم بدون عوارض است. دستگاه لیم فستیم ساخت کشور انگلیس و کمپانی بی تی ال است که مانند هر دستگاه معتبر دیگری دارای تائیدیه های جهانی است.

از جمله فواید استفاده از دستگاه لیم فستیم برای لاغری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش وزن سریع
  • غیر تهاجمی بودن
  • بدون درد و عوارض بودن
  • ماندگاری بالای نتایج.

 

دستگاه لاغری حرفه ای بعدی برای لاغری موضعی سریع و آسان،دستگاه ایکس ویو(X-Wave) است. روش عمل کردن این دستگاه به این صورت است که امواج صوتی آکوستیک ویو را با شدت بالایی تولید کرده و با شکست بافت متراکم و سخت چربی، منجر به کاهش وزن می شود و سلولیت را درمان می کند.

  این دستگاه به وسیله افزایش جریان خون در مویرگ ها و رگ ها، مایع زیر پوستی را کاهش می دهد، رشته های نگهدارنده چربی متراکم را شکسته و همچنین حالت پوست پرتقالی را درمان می کند و پوست را به وضعیت طبیعی باز می گرداند

 

دستگاه دیگری که ما در این مقاله به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد، دستگاه لاغری اکسیلیس (Exilis) است که جدید ترین متد لاغری موضعی به شمار می رود. با استفاده از این دستگاه شما می توانید لاغری و باریک شدن ناحیه تحت درمان را به طور قابل لمس و مشخص مشاهده کنید.

 روش عملکرد این متد از طریق امواج ها است. امواج رادیویی چربی های زیر پوستی ناحیه تحت درمان را کاهش می دهند و از بین می برند. یعنی ابتدا چربی ها را تجزیه و پس از تجزیه شدن در مراحل بعد از بدن خارج می شوند.

 

کلینیک لاغری اکسیر شهرک غرب با ارائه خدمات لاغری موضعی توسط دستگاه های لیم فستیم، ایکس ویو و اکسیلیس به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان کاهش وزن و کاهش سایز را تجربه کنید و به وزن دلخواه خود برسید.

 این پست از نظر شما چطوری بوده؟

روی ستاره ها برای امتیازدهی کلیک کنید

(میانگین امتیاز از رای)


021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb