تقویت قوای جنسی با روش پی شات و پی آر پی

تقویت قوای جنسی با روش پی شات و پی آر پی

رابطه جنسی و کیفیت آن موضوع مهمی است و در اعتماد به نفس افراد تاثیر به سزایی دارد. همه تمایل دارند رابطه جنسی گرم و لذت بخشی داشته باشند. اما امروزه مشکلات متفاوتی در این زمینه وجود دارد که سبب بروز مسائل و مشکلاتی شده است. یک از این مشکلات از دست دادن قوای جنسی در آقایان است که به دلیل عدم توانایی در برقراری رابطه مطلوب و لذت بخش سبب نارضایتی در رابطه جنسی افراد می‌شود.

خوشبختانه امروزه روش‌های گوناگونی برای رفع این مشکل و تقویت و قوای جنسی در آقایان به وجود آمده که به آن‌ها کمک کرده تا اعتماد به نفس و لذت جنسی خود را به دست آورده و دوباره رابطه جنسی موفق و زندگی رضایت بخشی را تجربه کنند این روش‌ها در کلینیک‌های تخصصی و توسط پزشکان انجام می‌شود. یکی از آن‌ها روش پی شات و پی آر پی بوده که در این مقاله به توضیح آن می‌پردازیم.

 

پی آر پی تراپی برای تقویت قوای جنسی چیست؟

پی آر پی مخفف کلمه Plasma Rich platelet می باشد. درمان پی آر پی PRP یک روش غیر جراحی بوده که در آن از پلاکت‌های بدن خود فرد استفاده می‌شود. در این روش خونی که از فرد گرفته می‌شود در یک سانتریفیوژ چرخانده شده تا پلاکت‌های مفید استخراج شود. سپس پلاکت‌‌های استخراج شده به نقاط مدنظر بدن فرد تزریق می‌شود. پلاسمای غنی از پلاکت، حاوی پروتئین بوده که به رشد سلول های جدید در محل تزریق کمک می کند.

این روش درمانی در مواردی چون ترمیم زخم‌های پوستی، رفع چین و چروک و ترک‌های پوست، درمان آسیب‌های اسکلتی، قطع ریزش مو و بسیاری موارد دیگر استفاده می‌شود. در حوزه جنسی نیز این روش به عنوان روشی برای تقویت قوای جنسی و بهبود عملکرد جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

تکنیک های پی آر پی در حوزه جنسی

بعضی از تکنیک های پی آر پی عبارتند از:

O Shot

G Shot

P Shot

روش O Shot و G Shot مخصوص خانم‌ها بوده و سبب بهبود عملکرد جنسی خانم ها می‌شود و روش P Shot مخصوص آقایان است. در این روش فاکتورهای رشد خون خود فرد تقویت شده و در قسمت‌های خاصی از آلت تناسلی (نقاط اروژن ) آقایان تزریق می شود که این تزریقات باعث نوسازی بافت آلت تناسلی و افزایش خون رسانی آن و درنتیجه بهبود حس و لمس در آن ناحیه می شود و توانایی و کیفیت نعوظ را افزایش داده و کیفیت رابطه جنسی را افزایش می دهد.

از آنجایی که این روش یک عملی سرپایی و بسیار کم ریسک بوده عموما مراقبت های خاصی پس از تزریق نیاز ندارد و برخلاف بسیاری از روش‌های درمانی تویت قوای جنسی، درمان پی آر پی در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام شده و زمان بهبودی بسیار کوتاه مدت می باشد. به طوری‌که بسیاری از افراد نیازی به استراحت بعد از تزریق ندارند. همچنین و بروز اثرات این روش برای اکثر افراد تقریباً فوری بوده و مزایای تزریق به مرور زمان و با شروع باز سازی سلول‌ها و بافت‌ های جدید و جوان  افزایش می ‌یابد.

در این روش به دلیل استفاده از بی حسی موضعی تقریبا بدون درد بوده و با توجه به این که ماده تزریقی از خون خود فرد می باشد احتمال بروز عوارضی چون حساسیت و اختلال بسیار کم است.

آقایانی که در اثر افزایش سن یا بیماری هایی مانند دیابت دچار کاهش میل جنسی و اختلالات نعوظ شده اند، ‌می‌توانند از روش درمانی پی شات استفاده کرده و قوای جنسی و اعتماد به نفس خود را بازیابند.

نتایج پی آر پی در اشخاص مختلف، متفاوت بوده و به واکنش های سلولی فرد بستگی دارد. بررسی‌ها حاکی از این است که بیشتر افراد از تزریق پی آر پی احساس رضایت داشته و به نتیجه ی مطلوب خود رسیده‌اند؛ اما تعداد محدودی از افرادی هم نتیجه دلخواه خود را نگرفته اند. بررسی‌ها نشان داده که افرادی که در سنین خیلی بالا این کار را انجام داده اند نتیجه‌ی کاملا مطلوب نگرفته اند. همچنین عوامل دیگری درحصول نتیجه تاثیر داشته که از جمله آن معتاد بودن فرد به سیگار و مشروبات الکلی و مواد مخدر بوده و یا افرادی که رژیم غذایی صحیح ندارند، چرا که وجود این ترکیبات در خون سبب کاهش اکسیژن رسانی در خون می‌شود. 

 

نکات مهمی که حتما باید درباره پی آر پی بدانید:

  1. در روش پی آر پی از خون خود فرد استفاده می شود؛ به همین دلیل یک روش ایمن بوده و هیچ گونه امکان انتقال هپاتیت و HIV و غیره برای شخص وجود ندارد.
  2. بعضی از بیمارانی که دچار مشکلات خونی هستند و یا داروهای خاصی مصرف می کنند، نباید از این روش استفاده کنند. لذا فرد باید قبل از اقدام به این روش حتما تحت مشاوره پزشکی قرار گیرد.
  3. فواصل تزریق در انجام پی ار پی بسیار مهم است. اگراین مورد رعایت نشود اثر بخشی کاملا از بین می رود. این فواصل در درمان های مختلف متفاوت بوده و باید با توجه به تشخیص پزشک انجام شود.

 

نتیجه گیری و سخن پایانی

در شرایط زندگی امروزه و با افزایش سن و بروز برخی از تغییرات هورمونیt کاهش میل جنسی دور از انتظار نیست. اگر با مشکل کاهش میل جنسی و کاهش قوای جنسی مواجه هستید و به دنبال راه هایی برای رفع این مشکل هستید ابتدا باید به متخصص اورولوژی مراجعه کرده و بعد از انجام بررسی های لازم و در صورت نیاز به مشاور و متخصص مراجعه و از روش های درمانی استفاده کنید. یکی از بهترین این روش‌ها پی آر پی بوده که این روش ایمن می‌تواند به فرد کمک کند تا لذت و رضایت بیشتری در رابطه جنسی خود تجربه کرده و از تأثیر مثبت آن و سلامت روانی و عاطفی بهره‌مند شود.این پست از نظر شما چطوری بوده؟

روی ستاره ها برای امتیازدهی کلیک کنید

(میانگین امتیاز از رای)


021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb