لاغری سریع با آمپول لاغری

لاغری سریع با آمپول لاغری

لاغری سریع با آمپول لاغری، راهی پزشکی و تخصصی، بدون عوارض و با اثربخشی بالا است. وقتی صحبت از آمپول های لاغری می شود، اغلب فکر می کنیم بی نتیجه است یا عوارض زیادی دارد و یا مجبور به صرف هزینه های زیاد هستیم. اما ما در اکسیر شهرک غرب تمام دغدغه های شما را حل کرده ایم. در این مقاله با ما همراه باشید تا درباره لاغری سریع با آمپول بیشتر بدانید و با آمپول لاغری ساکسندا آشنا شوید.

 

انواع راه های لاغری و آمپول لاغری

چاقی و اضافه وزن به یکی از فراگیرترین و بزرگترین مشکلات مردم دنیا تبدیل شده است. علل مختلفی برای این معضل وجود دارد که عبارتند ازکاهش فعالیت‌های فیزیکی، تغییر سبک زندگی افراد و شهرنشینی، تغییر سبک غذایی و رو آوردن به فست فودها و شیرینی‌ها و بسیاری از موارد دیگر. از این رو افراد به دنبال راه هایی برای رهایی از چاقی و اضافه وزن هستند و روش های مختلفی را برای رسیدن به این هدف استفاده می کنند. برخی از این روش های لاغری عبارتند از :

  • تغییر ساده در رژیم غذایی و سبک زندگی
  • دنبال کردن رژیم های لاغری مثل رژیم کم کربوهیدرات، رژیم پروتئینی، رژیم کتو و ...
  • ورزش های منظم و حرفه ای
  • استفاده از دستگاه های لاغری موضعی مانند اکسیلیس و ...
  • روش های پزشکی برای لاغری مثل لیپولیز، کرایولیپولیز، مزوتراپی و ...
  • روش های جراحی مانند اسلیو معده، بای پس معده، بای پس روده، حلقه معده و...
یکی دیگر از روش های رسیدن به کاهش وزن و اندام دلخواه، استفاده از آمپول های لاغری است.که در زیر معرفی شده است.
  • آمپول ساکسندا (Saxenda)
  • آمپول لاغری ویکتوزا(Victoza)
  • آمپول ملیتاید(Melitide)
  • آمپول ماسیزا (Maciza) 

 

انواع آمپول های لاغری موجود در بازار

 لیراگلوتاید (liraglutide) آمپول های ساکسندا و ویکتوزا را جهت کاهش وزن تولید کرده است. این آمپول ها ساخت شرکت Novo Nordisk  می باشند و دارای تاییده FDA سازمان غذا و داروی آمریکا است. 

آمپول ملیتاید نمونه ایرانی آمپول خارجی ویکتوزا برای درمان دیابت نوع ۲ از طریق کنترل سطح گلوکز خون است و آمپول ماسیزا نمونه ایرانی آمپول خارجی ساکسندا برای درمان چاقی مزمن  است.

این امپول ها از لحاظ دارویی و مولکولی باهم تفاوتی نداشته و همگی حاوی لیراگلوتاید می باشند. تزریق لیراگلوتاید به عنوان یک محلول به  صورت سرنگ پر شده آماده تزریق برای تزریق زیر جلدی در قسمت معده، ران یا بازو می باشد. تقاوت ساکسندا و ویکتوزا در اندازه آنها می باشد، به طوریکه قلم ساکسندا حاوی ۳ میلی گرم لیراگلوتاید و ویکتوزا حاوی ۱.۲ یا ۱.۸ میلی گرم لیراگلوتاید می باشد.

 

آمپول لاغری ساکسندا و ویکتوزا

آمپول ساکسندا یک آمپول لاغری و چربی سوزی است که برای کنترل وزن و میزان کالری دریافتی بدن است. البته این آمپول در کنار برنامه غذایی و ورزش تجویز می‌شود تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.

شیوه عملکرد ساکسندا به این صورت است که:

برای کنترل وزن از طریق کاهش اشتها است یعنی موجب کاهش تحریک گرسنگی در چند ناحیه از مغز و ایجاد تغییر و تعادل در هورمون ها می شود؛ تادر نتیجه باعث کم کردن میزان کالری‌های دریافتی به بدن شود. این آمپول سرعت رسیدن غذا از معده به سمت روده و عملیات هضم و گوارش غذا را کاهش می‌­دهد و سبب تاخیر در تخلیه معده فرد می شود. در نتیجه با استفاده از امپول لاغری ساکسندا، احساس سیری طولانی خواهید داشت.

آمپول لاغری ویکتوزا  Victoza برای کنترل سطح قند خون در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 استفاده می شود. ویکتوزا سطح هورمون گلوکاگون Glucagon را در خون به حالت تعادل می رساند همچنین روی جزایر لانگرهانس پانکراس تاثیر گذاشته و با بالارفتن سطح قندخون، انسولین لازم را ترشح کند. مقاومت به انسولین در افراد مبتلا به دیابت سبب گرسنگی مداوم و افزایش وزن به دلیل پرخوری می شود به همین دلیل ویکتوزا سبب کاهش وزن در این افراد می شود.

همچنین این آمپول همچنین برای کاهش مشکلاتی که در اثر دیابت نوع 2 مانند خطر حملات قلبی عروقی، سکته های مغزی و غیره به وجود می آید شناخته شده است. نکته قابل توجه این است که این دارو برای مبتلایان به دیابت نوع ۱ و یا بیمارانی که از داروهای حاوی لیراگلوتاید دیگر استفاده می کنند، تجویز نمی شود.  

 

رضایت از آمپول لاغری ساکسندا 

 اگر فکر میکنید به آمپول لاغری نیاز دارید، به اکسیر شهرک غرب مراجعه کنید. اکسیر پس از بررسی دقیق وضعیت شما و زیر نظر پزشک این آمپول لاغری را برای شما تجویز می کند. برای خرید و تزریق ساکسندا نیز، اکسیر همراه شما است.

رضایت یکی از مراجعین ما که با آمپول لاغری ساکسندا توانست به وزن ایده آل خود برسد را ببینید:

میترا در 6 ماه، 30 کیلو وزن با استفاده از قلم ساکسندا کم کرد. 

 

موارد ممنوعیت استفاده از آمپول های لاغری

از جمله موارد ممنوعیت تزریق آمپول های لاغری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دوران بارداری و شیردهی

سابقه سرطان تیروئید در فرد و یا خانواده‌ فرد

ابتلا به سندروم نئوپلاسم نوع دو

ابتلا به دیابت نوع یک

ابتلا به سرطان لوزالمعده یا التهاب لوزالمعده 

عوارض استفاده از آمپول های لاغری

 

 

سخن پایانی

یکی از راه هایی که به لاغری سریع و آسان و تضمینی شما کمک می کند، استفاده از آمپول های لاغری مانند ساکسندا است. این آمپول در اکسیر شهرک غرب زیر نظر پزشک و همراه با رژیم لاغری به شما تجویز می شود. این پست از نظر شما چطوری بوده؟

روی ستاره ها برای امتیازدهی کلیک کنید

(میانگین امتیاز 3.5 از 2 رای)


021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb