مرکز سلامتی و تندرستی چیست؟ و بهترین آن کجاست؟

مرکز سلامتی و تندرستی چیست؟ و بهترین آن کجاست؟

مرکز سلامتی و تندرستی چیست؟ و بهترین آن کجاست؟

در مقاله ای که پیش رو دارید می خواهیم بدانیم که مرکز سلامتی و تندرستی چیست و بهترین آن کجاست پیشنهاد می کنیم مطالب امروز را از دست ندهید زیرا خالی از لطف نیست.

امروزه بحث سلامتی به مهم ترین مباحث در کل دنیا تبدیل شده است شاید به این دلیل حائز اهمیت شده است که مردم بیش از پیش به خود اهمیت می دهند یا این که آگاهی و سطح مطالعه ی افراد بالا رفته از همین رو اهمیت سلامتی را کشف کرده اند و برای به دست آوردن آن تلاش می کنند. در ادامه در خصوص مرکز سلامتی و تندرستی بیشتر برای شما صحبت خواهیم کرد.

مرکز سلامتی و تندرستی چیست؟ و بهترین آن کجاست؟

مرکز سلامتی و تندرستی به مراکزی گفته می شود که بر اساس تعریف سلامت از نظر سازمان بهداشت جهانی به آنالیز و ارزیابی وضعیت روحی و جسمی افراد می پردازند، در این مراکز هر نوع آزمایش یا مشاوره ای را به مردم می دهند تا آن ها را از وضعیت سلامت خود با خبر سازند و علاوه بر آن به افزایش میزان سلامتی افراد نیز کمک می کنند. به جرعت می توان گفت که گروه پزشکان کلینیک اکسیر شهرک غرب بهترین مرکز سلامتی و تندرستی است، آن ها با استفاده از خدمات و دستگاه هایی که برای مراجعه کنندگان مورد استفاده قرار می دهند توانستند کارنامه ی درخشانی در این زمینه برای خود به ارمغان آوردند در ادامه خدماتی که در مرکز ارائه می شود را به طور کامل برای شما شرح می دهیم.

در مرکز سلامتی و تندرستی چه خدماتی به مراجعه کنندگان ارائه می شود؟

در این مرکز می توان گفت که در تمامی زمینه هایی که به سلامت بدن مربوط می شود خدمت رسانی می کنند از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انجام انواع روش های لاغری برای از بین بردن چربی های زیر پوست که با دستگاه های پیشرفته و بدون نیاز به جراحی صورت می گیرد.

خدمات مربوط به پوست که شامل جوان سازی، لیفت، آبرسانی، رفع ترک های پوستی، از بین بردن اسکار، رفع چین و چروک و... نیز در این مرکز با بهترین نتیجه و کیفیت

انجام مزوتراپی برای کسانی که مشکل ریزش مو دارند.

لیزر موهای زائد بدن با بروز ترین دستگاه های موجود

تزریق انواع ژل و فیلر به نواحی مختلف بدن

قرینه سازی فک و گونه

این موارد تنها بخشی از خدمت رسانی های این مرکز می باشد در قسمت های بعدی هر یک از موارد فوق را به صورت جداگانه شرح خواهیم داد تا بهتر متوجه شوید.

در مرکز سلامت و تندرستی در خصوص لاغری از چه دستگاه هایی استفاده می شود؟

همانطور که می دانید تناسب اندام یکی از مباحثی است که در جامعه ی امروزی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، برای رسیدن به اندامی ایده آل راه های مختلفی وجود دارد که البته متقاضیان برای روش های بدون نیاز به جراحی روزبه روز در حال افزایش هستند در گروه پزشکان کلینیک اکسیر شهرک غرب از این روش ها پشتیبانی می شود، دستگاه هایی که بدین منظور استفاده می کنند بهترین نتایج را برای مراجعه کنندگان به همراه داشته است دستگاه های فوق به شرح زیر می باشند:

دستگاه X-Wave

این دستگاه که بدون نیاز به جراحی به کاهش سایز بیمار کمک می کند با فرکانس های ضعیف خود چربی های تجمع یافته و بافت های همبند را درگیر می کند، از آن جایی که عملکرد آن به صورت تدریجی با قدرت کم است در نتیجه هیچگونه عارضه ی پوستی برای شخص به همراه نخواهند داشت. از مزیت هایی که دستگاه X-Wave به همراه دارد این است که علاوه بر کاهش سایز و چربی سوزی به ترمیم بافت های پوست که بر اثر رژیم غذایی سخت، زایمان یا تغییر وزن دچار افتادگی شده اند کمک می کند و به نحوی لیفتینگ انجام می دهد.

دستگاه لاغری اکسیلیس

دستگاه لاغری اکسیلیس که در مرکز سلامتی و تندرستی مورد استفاده قرار می گیرد نوعی دستگاه تک قطبی رادیو فرکانسی می باشد که برای کاهش سایز و از بین بردن چربی های زیر پوستی است عملکرد آن اینگونه است که با نوسان 2 میلیون امواج رادیویی در ثانیه به الکترودهای موجود روی پوست را تحت تاثیر قرار می دهد این کار با استفاده از یک قلم نوری دستی انجام می شود از مزیت های این دستگاه می توان به تمرکز بسیار بالای آن در ناحیه ی تحت درمان اشاره کرد قلم نوری با صرف انرژی کمتر و تمرکز بیشتر کیفیت کار را بالا می برد. همانطور که گفتیم در یک ثانیه به تعداد بسیار زیادی نوسان دارد که این موضوع باعث گرم شدن بسیار زیاد پوست می شود تا در نهایت به چربی سوزی منجر شود البته این دستگاه به نحوی ساخته شده که برای جلوگیری ایجاد ضایعات پوستی در اثر گرمای بیش از حد به طور مداوم پوست خنک می شود.

دستگاه Lymphastim

جدیدترین دستگاهی که در مرکز سلامتی و تندرستی برای از بین بردن چربی های تجمع یافته برای مراجعه کنندگان استفاده می شود دستگاه Lymphastim است. این دستگاه به صورت طبیعی به کاهش سایز کمک می کند بدین معنا که اسیدهای چرب را آزاد و تجزیه می کند. تقریبا در تمامی نواحی بدن که محل تجمع چربی است می توان از این دستگاه استفاده کرد. مزیت های دستگاه Lymphastim شامل کاهش سایز در اثر از بین رفتن چربی های نواحی متعدد بدن، کاهش مشکلات پوست پرتقالی شدن بدن، کاهش میزان سلولیت های موجود در بدن، لیفتینگ و از بین بردن افتادگی پوست می باشد.

خدماتی که برای پوست و زیبایی در مرکز سلامتی و تندرستی صورت می گیرد شامل چه مواردی می باشد؟

در مرکز سلامتی و تندرستی خدمات بسیار گسترده ای در زمینه ی زیبایی و جوان سازی پوست و مو ارائه می شود در ادامه تمامی این روش ها را شرح داده ایم.

جوانسازی پوست با دستگاه protege

همانطور که از نام این دستگاه پیداست به منظور جوان سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه ی عملکرد دستگاه protege اینگونه است که با امواج آر اف به کلاژن سازی و در نهایت جوان سازی پوست کمک می کند، و در صورت وجود افتادگی یا شل شدن به لیفتینگ آن ناحیه از پوست می پردازد.

فیشیال پوست

در این روش که فیشیال نام دارد با استفاده از راه های متعدد به روشن کردن، نرمی، لایه برداری و... می پردازند. اینکه برای هر نوع پوست با هر نوع ظاهری باید چه خدماتی صورت گیرد موضوعیست که در زمان مراجعه به گروه پزشکان کلینیک اکسیر شهرک غرب مشخص می شود. به طور مثال برای کسانی که پوست های حساسی دارند باید از لایه برداری پوست برای آن ها استفاده شود که این کار را با استفاده از ماسک های طبیعی انجام می دهند. به عقیده ی برخی فیشیال پوست به معنای پاک سازی عمیق پوست می باشد در حالی که برخی دیگر به این روش به عنوان چیزی فراتر از پاکسازی پوست نگاه می کنند.

میکرودرم پوست

میکرودرم نوعی دستگاه غیر تهاجمی است که برای رفع مشکلات پوستی در بیماران در مرکز سلامتی و تندرستی مورد استفاده قرار می گیرد از جمله مشکلات پوستی که میکرودرم می تواند در درمان آن ها کمک کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از بین برنده ی خطوط و چروک های کم عمق

رفع آفتاب سوختگی

از بین برنده یا کاهش دهنده ی نابرابری رنگدانه ها

از بین برنده ی لکه های ناشی از افزایش سن

از بین برنده ی مشکلات در بافت پوستی و زخم های کوچک

از بین برنده ی آکنه یا روزاسه rosacea 

مزوتراپی مو

امروزه ریزش مو برای هر فرد با هر سن و سالی می تواند به وجود بیاید در این میان پرشکان برای رفع این مشکل داروها و محصولات زیادی را تولید می کنند که اکثرا نتیجه ی موقتی دارند اما یک روش وجود دارد که درمان قطعی ریزش مو می باشد که مزوتراپی نام دارد، این روش درمانی اینگونه است که با یک سوزن مخصوص مواد تقویتی را به پوست سر تزریق می کنند که بر اساس این فرآیند ریشه ی مو تحریک شده و رشد مجدد موها را به دنبال خواهد داشت موادی که ممکن است به پوست سر تزریق شود شامل عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، هورمون‌ها و به طور کل موادی که برای رشد مو موثر هستند، می باشد.

تزریق فیلر به نواحی مختلف صورت

فیلر به موادی گفته می شود که برای جوان سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد که به دو دسته ی موقت و دائمی تقسیم می شوند، در صورتی که فیلر موقت به پوست تزریق شود باید پس از مدتی برای تمدید آن به مرکز سلامتی و تندرستی مراجعه کرد اما فیلر دائم برای مدت بسیار طولانی در پوست می ماند انتخاب نوع فیلر به سلیقه ی بیمار بستگی دارد البته هر یک از آن ها هزینه ی متفاوتی دارند. از فیلر برای رفع چین و چروک های نواحی مختلف صورت مثل اطراف چشم، گوشه های لب، خطوط لبخند و خطوط اخم می توان استفاده کرد، البته برای پرکردن و حجم دهی به صورت مثل چانه و گونه نیز از فیلر استفاده می شود.

لیزر موهای زائد بدن با لیزر Exilite_ Elite

با استفاده از این دستگاه مدرن که در گروه پزشکان کلینیک اکسیر شهرک غرب موجود است می توان برای همیشه از شر موهای زائد بدن رهایی یافت، از این دستگاه می توان برای تمامی نقاط بدن استفاده کرد بر اساس ساختار بدن شخص میزان تعداد جلسات مشخص می شود البته به ناحیه ی تحت درمان نیز بستگی دارد.

در مرکز سلامتی و تندرستی زمانی که قصد دارید برای لیزر موهای زائد خود اقدام کنید مشاوره هایی به شما داده می شود که باید قبل و بعد از انجام لیزر حتما آن ها را رعایت کنید در غیر اینصورت نتیجه ی مطلوب حاصل نمی شود.

تزریق بوتاکس به نواحی مختلف پوست

از دیگر روش های محبوب جهانی که برای جوان سازی مورد استفاده قرار می گیرد تزریق بوتاکس است. بوتاکس نوعی ماده است که به نواحی مختلف صورت تزریق می شود مکانسیم این ماده به گونه ای است که عضلات صورت را به طور موقت فلج می کند در نتیجه چین و چروک های صورت اضافه نمی شود. در روش قبلی که با استفاده از فیلر انجام می شد بیشتر به پرکردن چین و چروک ها و نواحی آسیب دیده می پرداختند و برای تمام نقاط صورت مورد استفاده قرار می گرفت اما بوتاکس را معمولا برای از بین بردن خطوط عمیق پیشانی و خطوط لبخند به کار می برند البته در اطراف چشم نیز می توان به کار برد که به مهارت خاصی نیاز دارد زیرا در صورت تزریق غلط موجب تغییر در زاویه ی ابرو می شود.

تزریق مزوژل به پوست

نوعی ماده که به صورت ژل مانند به نواحی مختلف پوست تزریق می شود. این ژل از یک ماده به نام هیالورونیک اسید تشکیل شده که یکی از عناصر مهم در ساختار پوست انسان است، این ماده به طور باعث جذب آب می شود و با افزایش سن میزان آن در بدن کاسته می شود. از آن جایی که مزوژل از هیالورونیک اسید تشکیل شده در نتیجه می تواند جوانی دوباره را به پوست های آسیب دیده بازگرداند. از مهم ترین کاربردهایی که مزوژل دارد می توان به پر کردن خطوط و چاله های عمیق روی پوست اشاره کرد، حتی در برخی موارد می توان به عنوان ماده ای برای قرینه سازی گونه یا فک نیز استفاده کرد.

میکرونیدلینگ برای صورت

میکرونیدلینگ که در گروه پزشکان کلینیک اکسیر شهرک غرب مورد استفاده قرار می گیرد یکی از روش هاییست که به رفع ضایعات یا جراحات پوستی کمک می کند هدف اصلی از انجام این روش غیر تهاجمی حوان سازی پوست است کاربردهای این روش شامل رفع چین و چروک و جوانسازی پوست، درمان جای جوش و آکنه، پاکسازی کامل پوست و... می باشد.

 

همراهان همیشگی امیدواریم از مطالعه ی مطالب امروز نهایت استفاده را برده باشید از شکیبایی شما سپاسگذاریم. گروه پزشکان کلینیک اکسیر شهرک غرب به عنوان معتبرترین مرکز سلامتی و تندرستی شناخته شده است، خدمات متفاوتی در این کلینیک ارائه می شود شما می توانید برای آگاهی از آن ها و نحوه ی انجام هر یک با این مرکز تماس حاصل فرمائید پاسخگوی تمام سوالات در این زمینه می باشند.این پست از نظر شما چطوری بوده؟

روی ستاره ها برای امتیازدهی کلیک کنید

(میانگین امتیاز از رای)


09120438945