دستگاه اکسیلیس

در این مقاله شما را با دستگاه اکسیلیس و مزایای استفاده از این روش بیشتر آشنا می‌کنيم تا شما همراهان عزيز انتخاب و روش مناسبی برای تناسب اندام خود داشته باشید:

مکانیسم عمل اکسیلیس:

اکسیلیس یک دستگاه رادیوفرکانسی تک قطبی مي باشد امواج رادیویی این دستگاه ٢ میلیون بار در ثانیه نوسان می کند . وظیفه متمرکز کردن این امواج بر دوش یک قلم نوری دستی ست. امواج رادیویی قلم نوری را ترک گفته و رهسپار الکترودهای به هم پیوسته پوست می شوند. از آنجایی که اکسیلیس یک دستگاه تک قطبی مي باشد

می تواند تمام انرژی خود را بر روی ناحیه تحت درمان متمرکز کند و در نتیجه می تواند با صرف انرژی کمتر نتایج کاملاً مشابهی ارائه بدهد. سرعت نوسان ٢ میلیون بار در ثانیه امواج رادیویی دستگاه اکسیلیس باعث گرم شدن بسیار سریع لایه زیرپوستی می گردد .،در همان زمان که پوست در حال گرم شدن است، دستگاه اکسیلیس پوست را مدام خنک می کند تا مبادا بیش از حد سطح پوست گرم شود. در این روش حرارت خیلی سریع و کنترل شده به پوست و نواحی زیرپوستی سرایت ميشود انرژی متمرکز اکسیلیس و خنک کردن هم زمان پوست از جمله عواملی هستند که اجازه نمی دهند بیمار ناراحتی و رنجش خاصی را در ناحيه حس کند. روشی که پیش تر یک تجربه دردناک را  فرد ايجاد می کرد، امروزه بدون نیاز به آرام بخش یا بیهوشی موضعی انجام می شود و بیمار کاملاً احساس راحتی و آرامش دارداین پست از نظر شما چطوری بوده؟

روی ستاره ها برای امتیازدهی کلیک کنید

(میانگین امتیاز از رای)


09120438945