معرفی خدمات اکسیر شهرک غرب

1398/01/05

معرفی خدمات اکسیر شهرک غرب

کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب در کنار شما و نزدیک به شما برایتان مکانی آرامش بخش را برگزیده ایم و پلی میان خود و شما شده ایم تا به ما در مرکز زیبایی و تناسب اندام بپیوندید. این مرکز برترین تجهیزات و فناوری های نوین مطرح زیبایی و لاغری را بر طبق استاندارد های FDA و وزارت بهداشت و درمان گرد هم آورده و جمعی از مجربترین پزشکان متخصص زیبایی را برای رسانیدن شما به آنچه که ایده آلتان است به همکاری گرفته ایم. تخصص پزشکان ایرانی با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و دستگاههای روز آمریکا و اروپا در این مرکز این امکان را فراهم می آورد تا هموطنان عزیز در فضایی علمی و تخصصی پس از دریافت مشاوره های موردنیاز پزشکی به سوی مناسبترین روش درمانی به منظور بازیابی تناسب اندام (Body Shaping ) مدل دلخواه و مطلوب (Remodeling) با کار بر روی صورت و قسمتهای مختلف بدن و اندامها هدایت شوند. پروتکلهای درمانی مورد استفاده در اکسیر با استفاده از روشهای کاملا غیرتهاجمی، بدون درد و عوارض جانبی مطابق با استانداردهای جهانی و حداقل هزینه های درمانی تحت نظارت و مدیریت مستمر می باشند این پروتکلها برگرفته از برندهایی است که دارای تائیدیه FDA آمریکا ، Medical CE اروپا و مجوز وزارت بهداشت کشورمان است.

 

خدمات اکسیر شهرک غرب

 

گام اول: مشاوره

این دستگاه به وسیله اپراتورهای در هر یک از مراکز زنجیره ای مراجعین در گام نخست تحت ویزیت و مشاوره توسط پزشک قرار می گیرند مشاوره در کلیه مراحل به صورت کاملا رایگان انجام می شود و مراجعین از نظرات پزشکان مجرب که دوره های Body shaping را گذرانیده و مسلط به کار با دستگاه ها می باشند، بهره مند می گردند. در این مرحله علاوه بر ارزیابی بیمار از نظر سن، وزن، وضعیت تغذیه و عادات غذایی، تحرک بدنی، بیماری های زمینه ای و ... پزشک براساس وضعیت بیمار بهترین برنامه را جهت دستیابی به اهداف مورد نظر به وی پیشنهاد خواهد کرد.

 

گام دوم: دستگاه Exilis

در این مرحله چنانچه بنابر ارزیابی پزشکی مجاز به استفاده از دستگاه Exilis باشد پروتکل درمانی خاص اجرا خواهد شد .

 

مکانیسم Exilis

 Exilis قویترین، سریعترین و پیشرفته ترین سیستم غیرتهاجمی حال حاضر دنیا جهت اصلاح بد فرمی اندامها و موثرترین سیستم در درمان شلی و افتادگی پوست بدن و صورت می باشد و جایزه بهترین دستگاه تناسب اندام طی دو سال متوالی ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ را در آمریکا اخد کرده است. همچنین این دستگاه در سال ۲۰۱۳ نیز برنده جایزه بهترین دستگاه Skin Tightening در انگلستان شده است. در این دستگاه از دو مکانیسم همزمان رادیوفرکوئنسی (RF) و اولتراسوند (ماوراصوت) به طور همزمان استفاده می شود. در اثر برخورد امواج به پوست، کلاژن سازی فعال شده و موجب لیفت پوست بدن در محل درمان می شود. همچنین با برخورد امواج به چربی ها و افزایش انرژی جنبشی و گرمایی در بافت چربی، اتصالات بافت فیبروزی که سلول های چربی را در برگرفته سست می گردد.

 

خدمات دیگر مرکز زیبایی و تناسب اندام اکسیر

 

کاربرد X Wave

لیفت قوی پوست بدن در نقاطی که در اثر نواسانات وزنی دچار شلی و افتادگی شده مانند تغییر وزن، پس از زایمان و رژیم های غذایی پر فشار و طولانی مدت * درمان سلولیت ( ناهمواری های زیر پوستی ناشی از تجمع چربی) به طور خودبه خود یا در اثر روش های جراحی ساکشن یا لیپولیز اتفاق افتاده است.

دستگاه Exilite

: Exilite درمان سریع، بدون درد، آسان را برای رفع موهای زائد به دنبال دارد و به طور موفقیت آمیزی برای صورت و تمام بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیت های Exilit: و نیاز به انرزی بسیار کم * بدون درد، سوختگی و التهاب * دوره درمان کوتاه مدت * نتایج درمانی طولانی مدت

مزیت های X Wave

میزان بسیار بالای رضایت در بین مردم جهان دار است * بدون درد و بی نیاز از بی حسی یا بیهوشی است * هیچگونه اثر جانبی و یا عوارضی را بدنبال ندارد * این روش درمان نیاز به رژیم غذایی و یا مراقبت پس از درمان ندارد * نتایج برای مدت طولانی ماندگار است.

مکانیسم Exilite: به طور کلی مکانیسم اثر لیزر بر بمباران و نابودساختن رنگدانه یا ملانین موجود در ریشه مو استوار است؛ در پی تابش نور هدایت شده ایزر به ریشه مو، رنگدانه مو گرم شده و نهایتا به علت افزایش شدید دما دچار از هم گسیختگی سلول های ریشه می شود. ولی در این سیستم به علت استفاده از سرد کننده ترموالکتریک که مانع از گرم شدن دستگاه شده و تنیم کننده دقیق انرژی وسیع و یکنواخت بیمار هیچگونه گرما، درد و سوختگی را احساس نکرده و بهترین و سریعترین نتیجه را احساس خواهد کرد. |

جلسات X

- Wave Package درمانی در هر ناجيه ( بازو و شکم، پهلو، باسن، روی ران ها، پشت ران ها و ساق پا) شامل ۸ جلسه می باشد که می تواند در هر هفته ۲ مرتبه انجام پذیرند و تکرار آن بعد از ۲-۳ ماه با تشخیص پزشک بالامانع است.

خدمات دیگر مرکز زیبایی و تناسب اندام اکسیر

خدمات دیگر مرکز زیبایی و تناسب اندام اکسیر

خدمات دیگر مرکز زیبایی و تناسب اندام اکسیر

خدمات دیگر مرکز زیبایی و تناسب اندام اکسیر

خدمات دیگر مرکز زیبایی و تناسب اندام اکسیر

 

 

09120438945