دوره های تخصصی تئوری و عملی تزریق ژل(فیلر)

دوره های تخصصی تئوری و عملی تزریق ژل(فیلر)
1400/09/02

فیلرهای پوستی موادی مانند ژل هستند که  زیر پوست تزریق می‌شوند تا حجم از دست رفته، خطوط و چین‌ها را بهبود بخشیده و یا باعث فرم‌دهی و کانتورینگ صورت شوند. فیلر (ژل) در ابتدا برای بهبود ظاهر و ترمیم نواقص برای کسانی که در اثر تصادف، یا حادثه و یا بصورت مادرزاد دچار نقص و نواحی فرورفتگی در چهره خود بودند استفاده می‌شده است. اما کم کم کاربرد آن در حوزه زیبایی و جوانسازی نیز گشترش یافت و بعنوان روشی غیر تهاجمی و محبوب در این حوزه شناخته شد. امروزه سالانه بیش از 1 میلیون زن و مرد این روش درمانی محبوب را برای جوانسازی صورت انتخاب می‌کنند که می‌تواند یک روش مقرون به صرفه برای جوانتر به نظر رسیدن چهره بدون جراحی باشد. همچنین در بعضی موارد دلیل افراد برای تزرق فیلر (ژل) بازیابی حجم از دست رفته نیست، بلکه این افراد مایل هستند بدون جراحی‌‌های پر ریسک با یک روش کم ریسکتر یعنی تزریق فیلر (ژل) تغییری در چهره خود ایجاد کنند، نقص‌های موجود در چهره را برطرف کنند و یا ظاهر خود را بهبود بخشند. بدین منظور ممکن است افراد خواهان تزریق فیلر (ژل) در گونه، لب، بینی، خط خنده، چانه، زیرچشم و یا فک و زاویه‌دار کردن آن باشند.

 اگر شما به دنبال یک راه مناسب و پر درآمد در حوزه زیبایی هستید، ما شرکت در دوره آموزش تزریق فیلر (ژل) را به شما پیشنهاد می‌کنیم. امروزه طیف وسیعی از فیلرهای پوستی برای پر کردن خط اخم، حجم‌دهی به لب‌ها، فرم‌دهی و کانتورینگ فک و گونه‌ها وجود دارد، که با شرکت در دوره آموزش تزریق فیلر (ژل) موارد استفاده هریک برای نقاط مختلف را فرا خواهید گرفت
مفتخریم که اکنون توانسته‌ایم شرایط را برای برگزاری دوره آموزش تزریق ژل (فیلر) در جهان گستر اکسیر سعادت برای علاقه‌مندان به فعالیت حرفه‌ای در زمینه مراقبت پوستی و زیبایی فراهم کنیم. تزریق ژل (فیلر) یکی از پرمخاطب‌ترین خدماتی است که در کلینیک‌های زیبایی ارائه می‌شود. باتوجه به تاثیر فوق‌العاده و سریعی که تزریق ژل (فیلر) در جوانسازی، زیبایی و بهبود فرم صورت دارد یکی از پر تقاضاترین خدماتی است که می‌تواند توسط کلینیک‌ها ارائه ‌شود، بنابراین تقاضا برای آموزش تزریق ژل (فیلر) نیز بسیار بالاست، چرا که با وجود تعداد بالای کلینیک‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند همچنان پتانسیل کسب سود بسیاری در آن نهفته است. اگر شما در فکر تاسیس کلینیک‌ و یا سرمایه‌گذاری برای تاسیس کلینیک زیبایی و پوست هستید، تزریق ژل (فیلر) جزء اولین خدماتی است که باید به فکر ارائه آن باشید. چرا که اگر افرادی برای دریافت خدمات تزریق ژل (فیلر) به شما مراجعه کنند و از خدماتی که شما ارائه می‌دهید راضی باشند احتمال اینکه تبدیل به مشتریان همیشگی شما شوند و برای دریافت سایر خدمات زیبایی نیز به شما مراجعه کنند، بسیار بالا می‌رود.

طول دوره کامل و جامع آموزش ژل (فیلر)

1- شرایط برگزاری کلاس آموزش کار با دوره کامل و جامع ژل(فیلر) در جهان گستر اکسیر سعادت با استانداردهای تعریف شده هر دوره متناسب با ثبت نام انجام شده می باشد. ما در این دوره آموزشی تلاش کرده ایم تا به صورت فشرده تمام سرفصل های آموزشی را در مدت زمان تعیین شده برای شما عزیزان به طور کامل آموزش دهیم.
2- جهت رفاه حال شرکت کنندگان در دوره کامل و جامع تزریق ژل(فیلر) ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا در ساعات متنوع این کلاس را برای شما برگزار کنیم تا هیچ گونه مشکلی برای شرکت در این کلاسها نداشته باشید
3- نحوه برگزاری کلاس دوره کامل و ژل(فیلر)
4- جهان گستر اکسیر سعادت با برگزاری دوره کامل و جامع ژل(فیلر) در جهت آموزش اصولی تکنیک های مدرن تلاش در جهت پیشرفت شما عزیزان با حضور اساتید پیشکسوت در این زمینه نموده است. با توجه به شیوع ویروس کرونا ما برای برگزاری کلاس آموزشی خود تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و کارآموزان ما با رعایت فاصله اجتماعی می توانند از مطالب آموزشی استفاده کنند. استفاده از ماسک و دستکش برای کار آموزان آموزش دوره الزامی است.

اطلاعات کامل دوره ها بهمراه هزینه هر دوره را مشاهده نمایید

کلیتیک تغذیه اکسیر
09120438945
exir_shahrak_gharb