دوره های تخصصی تئوری و عملی میکرونیدلینگ

دوره های تخصصی تئوری و عملی میکرونیدلینگ
1400/09/02

‌روش های جوان سازی پوست است، هنرجویان بسیار زیادی به سمت این خدمات روی آورده اند‌ با توجه به این که میکرونیدلینگ یکی که باید گفت، برای ارائه خدمات میکرونیدلینگ باید قبل از هر کاری آموزش میکرونیدلینگ گذراند تا با این کلیات و جزئیات این روش آشنا بود و بتوان به صورت تخصصی و بدون عوارض از این روش استفاده نمود. اگر به فکر کسب درآمد از روش میکرونیدلینگ هستید، با ما همراه باشید تا بهترین دوره آموزش میکرونیدلینگ را به شما معرفی کنیم آموزش میکرونیدلینگ از صفر تا صد.
همانطور که گفته شد میکرونیدلینگ  جزو مهمترین  خدمات پاکسازی و جوان سازی پوست است که مشکلات مختلف پوست را درمان می کند. این روش به واسطه ی در ماپن و کوکتل های مزوتراپی انجام می شود وحتما باید به صورت تخصصی انجام شود :با توجه به این موضوع شما قبل از هر چیزی برای ورود و شروع کار در این زمینه نیاز به یک آموزش تخصصی میکرونیدلینگ دارید که شما را به  صورت عملی آموزش دهد.
میکرونیدلینگ یکی از انواع راه های جوان سازی پوست می باشد. دستگاه میکرونیدلینگ که در انواع مختلفی وجود دارند شامل سوزن هایی با قطر و اندازه ی استاندارد می باشد که داخل پوست رفته و با تحریک کلاژن سازی پوست باعث جوان سازی پوست می شود

نحوه انجام میکرونیدلینگ

در این روش پس  از بی حسی موضعی با کرم (برای بی حسی هیچ گونه تزریقی انجام نمی شود )با دستگاهی مخصوص منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست را وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می کند و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه یا اسکار سوختگی یا ترک پوستی هم وجود داشته  باشد این مشکل هم به بهترین نحو ممکن برطرف می گردد.

بصورت تزریقی یا موضعی و یا دارو های مزوتراپی می تواند نتایج  پی آر پی استفاده همزمان از فاکتور های  رشد پلاکتی یا همان شگفت انگیز این درمان افزایش دهد که به این کار مزونیدلینگ می گویند.
 با آموزش میکرونیدلینگ در جهان گستر اکسیر سعادت می توانید نحوه ی کار با دستگاه را آموخته و با استفاده از آموزش میکرونیدلینگ انواع لک ها و ترک های پوستی و چروک ها را درمان کنید. تمامی انواع آموزش خدمات پوست
مانند آموزش میکرونیدلینگ زیر نظر اساتید پیشکسوت صورت می گیرد

عناوین تدریس دوره آموزش تخصصی میکرونیدلینگ :

✔بررسی آناتومی پوست

 ✔بیماری های رایج پوستی

 ✔اصول بهداشتی و مراقبتی کار با تجهیزات پزشکی

 ✔ میکرونیدلینگ چیست؟

 ✔کاربردهای میکرونیدلینگ

 ✔عوارض بعدازمیکرونیدلینگ

 ✔معرفی انواع کوکتل های درمانی

 ✔آموزش تکنیک لک، اسکار، لیفت و جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

 ✔مراقبت های قبل و بعد از میکرونیدلینگ

 ✔بررسی موارد منع میکرونیدلینگ

 ✔توصیه های دارویی قبل و بعد از میکرونیدلینگ

فراهم کردن بستر آموزش از ما ، تصمیم گیری برای شرکت در آموزش حرفه ای از شما

طول دوره کامل و جامع میکرونیدلینگ

1- شرایط برگزاری کلاس آموزش کار با دوره کامل و جامع میکرونیدلینگ در جهان گستر اکسیر سعادت با استانداردهای تعریف شده هر دوره متناسب با ثبت نام انجام شده می باشد. ما در این دوره آموزشی تلاش کرده ایم تا به صورت فشرده تمام سرفصل های آموزشی را در مدت زمان تعیین شده برای شما عزیزان به طور کامل آموزش دهیم.
2- جهت رفاه حال شرکت کنندگان در دوره کامل و جامع میکرونیدلینگ ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا در ساعات متنوع این کلاس را برای شما برگزار کنیم تا هیچ گونه مشکلی برای شرکت در این کلاسها نداشته باشید
3- نحوه برگزاری کلاس دوره کامل و جامع میکرونیدلینگ
4- جهان گستر اکسیر سعادت با برگزاری دوره کامل و جامع مزوتراپی در جهت آموزش اصولی تکنیک های مدرن تلاش در جهت پیشرفت شما عزیزان با حضور اساتید پیشکسوت در این زمینه نموده است. با توجه به شیوع ویروس کرونا ما برای برگزاری کلاس آموزشی خود تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و کارآموزان ما با رعایت فاصله اجتماعی می توانند از مطالب آموزشی استفاده کنند. استفاده از ماسک و دستکش برای کار آموزان آموزش دوره الزامی است.

اطلاعات کامل دوره ها بهمراه هزینه هر دوره را مشاهده نمایید

کلیتیک تغذیه اکسیر
09120438945
exir_shahrak_gharb