دوره های تخصصی تئوری و عملی پلاسما جت

دوره های تخصصی تئوری و عملی پلاسما جت
1400/09/02

پلاسماجت برای افتادگی پلک‌ها، بدون نیاز به تزریق انجام می‌شود! این روش درمانی، دوز انرژی بسیار کمی به‌صورت پلاسما به پوست وارد می‌کند و باعث احیاء مناطق خاص پوست با حداکثر دقت می‌شود. در این روش، به پوست و لایه‌های زیرپوستی اطراف ناحیۀ مورد نظر، آسیبی وارد نمی‌شود، به‌همین خاطر، پلاسماجت یک روش درمانی بسیار ایمن و ملایم به‌شمار می‌رود. پلاسما به‌عنوان ضدعفونی کننده، عمل می‌کند و باعث ترمیم پوست و بهبود زخم می‌شود.

پلاسماجت یک وسیلۀ پزشکی است که از پدیدۀ پلاسما، برای درمان استفاده می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید، با شیوه‌ای غیرتهاجمی، نواقص و ضایعات پوستی را برطرف کنید. این یک جایگزین عالی برای جراحی‌های زیبایی، مثل جراحی (بینی، افتادگی پلک و… است).

 در این روش، نقاط ریزی در ناحیۀ مورد نظر، ایجاد و با پلاسماجت سوزانده می‌شود و فقط سطحی‌ترین لایۀ پوست آسیب می‌بیند، به‌همین دلیل جای زخم، روی پوست باقی نمی‌ماند، ولی به‌خاطر تبخیر قسمت‌های عمقی پوست، پس از گذشت یک هفته، باعث ایجاد تغییراتی در ناحیۀ مورد نظر می‌شود، تغییراتی مانند:

ترمیم پوست

کاهش عمق خطوط روی پوست

کوچک‌تر شدن روزنه‌ها

لیفت پوست صورت


پلاسماجت، چگونه کار می‌کند؟

برای درک چگونگی عملکرد بازسازی پوست از طریق پلاسما، درک اساسی از ساختار پوست لازم است. به‌طور خلاصه، پوست از ۳ لایۀ اپیدرم، درم و زیرجلدی تشکیل شده است. اپیدرم حاوی سلول‌های تولید کنندۀ رنگ‌دانه، به‌نام (ملانوسیت) است که وظیفۀ رنگ‌آمیزی پوست را برعهده دارند. درم از الیاف کلاژن و الاستین تشکیل شده است که باعث ایجاد استحکام، سفتی، کشسانی و پایداری پوست می‌شود.

 با افزایش سن، ظاهر و ویژگی‌های پوست تغییر می‌کند و اپیدرم نازک‌تر می‌شود، بنابراین لکه‌ها بیشتر دیده می‌شوند و کلاژن موجود در درم به‌تدریج از بین می‌رود، که این امر باعث شکل‌گیری خطوط صورت، ایجاد لکه‌های پوستی و چین‌و‌چروک می‌شود.

 فناوری پلاسماجت برای جوانسازی پوست، از انرژی حاصل از پلاسما استفاده می‌کند. پلاسماجت با یونیزه کردن هوای اطراف ما (به‌خصوص اکسیژن و نیتروژن) کار می‌کند. پلاسمای تولید شده، مناطق خاصی از لایه‌های سطحی پوست را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد، بدون اینکه روی لایه‌های زیرجلدی پوست یا بافت اطراف آن تأثیر بگذارد. در این روش، به‌طور هم زمان باکتری‌ها از بین می‌روند و باعث ایجاد بهبودی سریع، بدون ایجاد زخم یا عفونت می‌شود و همچنین باعث تولید کلاژن و بازسازی پوست در نواحی تحت درمان می‌شود.

کاربردهای فناوری پلاسما در جوانسازی:

درمان چین‌وچروک پوست (برای مثال باعث از بین رفتن چین و چروک در اطراف چشم، لب فوقانی، گوش و گردن می‌شود).

 بهبود جای زخم‌های کوچک (به‌عنوان مثال جای زخم آکنه یا زخم‌های بعد از عمل را از بین می‌برد).

درمان روزنه‌های باز پوست

لیفت صورت

 از بین بردن فیبروم یا آکنه

از بین بردن زگیل

مزایای لایه‌برداری پلاسماجت

بهبود فوری ظاهر پوست

بی‌خطر، بدون درد، طبیعی و بدون تزریق

 روشی جایگزینی برای روش‌های تهاجمی‌تر

تأثیرات لایه‌برداری پلاسمایی روی پوست

باز شدن غددچربی

بهبود سدیم پوست

تحریک و رشد سریع سلول‌های جدید

روشن شدن پوست

کاهش تغییر رنگ اپیدرمی

اکسیژن‌رسانی به پوست لیفت پوست

لایه‌برداری پوست از طریق پلاسماجت

این یک درمان غیرتهاجمی عالی برای پزشکی زیبایی است که به‌منظور بهبود وضعیت پوست، تقویت و ضخیم شدن آن، احیاء مجدد و تجمع بیولوژیکی طراحی شده است. در نتیجه، با استفاده از این روش، ما اثرات گذر زمان و سن را روی پوست کاهش می‌دهیم، کیفیت و رنگ پوست را نیز بهبود می‌بخشیم

طول دوره کامل و جامع آموزش پلاسما جت

1- شرایط برگزاری کلاس آموزش کار با دوره کامل و جامع پلاسما جت در جهان گستر اکسیر سعادت با استانداردهای تعریف شده هر دوره متناسب با ثبت نام انجام شده می باشد. ما در این دوره آموزشی تلاش کرده ایم تا به صورت فشرده تمام سرفصل های آموزشی را در مدت زمان تعیین شده برای شما عزیزان به طور کامل آموزش دهیم.
2- جهت رفاه حال شرکت کنندگان در دوره کامل و جامع پلاسما جت ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا در ساعات متنوع این کلاس را برای شما برگزار کنیم تا هیچ گونه مشکلی برای شرکت در این کلاسها نداشته باشید
3- نحوه برگزاری کلاس دوره کامل و جامع آموزش پلاسما جت
4- جهان گستر اکسیر سعادت با برگزاری دوره کامل و جامع پلاسما جت در جهت آموزش اصولی تکنیک های مدرن تلاش در جهت پیشرفت شما عزیزان با حضور اساتید پیشکسوت در این زمینه نموده است. با توجه به شیوع ویروس کرونا ما برای برگزاری کلاس آموزشی خود تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و کارآموزان ما با رعایت فاصله اجتماعی می توانند از مطالب آموزشی استفاده کنند. استفاده از ماسک و دستکش برای کار آموزان آموزش دوره الزامی است.

اطلاعات کامل دوره ها بهمراه هزینه هر دوره را مشاهده نمایید

کلیتیک تغذیه اکسیر
09120438945
exir_shahrak_gharb