راه اندازی کلینیک پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی

راه اندازی کلینیک پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی

راه اندازی کلینیک پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی

1402/08/12

کلینیک پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران راه اندازی شد.

با همراهی بیمارستان پیامبران و شرکت جهان گستر اکسیر سعادت، درمانگاه پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی به راه اندازی رسیده است. این مجموعه درخشان خدماتی عالی و متنوع در زمینه مراقبت از پوست، کاشت مو، لیزر و جوانسازی ارائه می دهد. 

 

 انواع خدمات درمانگاه پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی

درمانگاه پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی با همکاری بیمارستان پیامبران و جهان گستر اکسیر سعادت، انواع خدمات پزشکی و زیبایی را  ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر می شوند:

 

 1. کاشت مو، ابرو، مژه و ریش

   - درمانگاه ارائه دهنده خدمات کاشت مو با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته است. برای کسانی که با مشکل ریزش مو مواجه هستند، این خدمات بسیار مفید و کارآمد هستند.

 

2. انواع لیزر

   - در این درمانگاه، انواع خدمات لیزر ارائه می‌شود، از جمله جوانسازی پوست و از بین بردن موهای زائد.

 

 3. هایفو

   - تکنولوژی هایفو برای لیفت و جوانسازی پوست استفاده می‌شود. این روش جدیدترین تکنیک‌ها را به منظور بهبود سلامت و زیبایی پوست ارائه می دهد.

 

 4. خدمات زنان

   - این درمانگاه خدمات ژنیتال و واژینال را نیز ارائه می دهد، تا به نیازهای خاص بانوان پاسخ دهد.

 

 5. انواع تزریق

   - درمانگاه پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی انواع تزریقات اعم از بوتاکس، مزوتراپی، مزوژل، PRP، تزریق چربی و ژل را ارائه می دهد تا به نیازهای مختلف مراجعین پاسخ دهد.

 

 6. پاکسازی پوست

   - پاکسازی پوست از جمله خدماتی است که درمانگاه ارائه می دهد.

 

 7. جراحی های سرپایی زیبایی

   - این خدمات شامل برداشتن خال، بلفارو، ساکشن غبغب و دیگر جراحی‌های سرپایی زیبایی می‌شود.

 

بیمارستان پیامبران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران با زیربنایی بالغ بر شصت هزار متر مربع و 300 تخت فعال بستری، یکی از معتبرترین مراکز در زمینه خدمات پزشکی و درمانی در ایران است. این بیمارستان با بیش از هزار پزشک در 20 رشته تخصصی و فوق تخصصی همکاری می کند. به علاوه، این بیمارستان خدمات پزشکی و درمانی متنوعی در درمانگاه های تخصصی خود ارائه می دهد. یکی از درمانگاه‌های بیمارستان پیامبران، درمانگاه پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی است. این درمانگاه به همکاری شرکت جهان گستر اکسیر سعادت به بهره برداری رسیده است.

 

شرکت جهان گستر اکسیر سعادت

شرکت جهان گستر اکسیر سعادت در زمینه ارائه خدمات پزشکی، زیبایی و لاغری، آموزش در رشته های مراقبت و زیبایی، بهداشت و ایمنی و خدمات آموزشی فعالیت می کند. این شرکت همچنین در زمینه پخش و توزیع تجهیزات پزشکی فعالیت دارد. گروه پزشکان اکسیر و کلینیک لاغری و زیبایی اکسیر شهرک غرب از زیرمجموعه های این شرکت است.

درمانگاه پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی در بیمارستان پیامبران با همکاری شرکت جهان گستر اکسیر سعادت خدمات شگفت‌آوری در زمینه مراقبت از پوست، کاشت مو، لیزر و جوانسازی ارائه می دهد. این مجموعه تلاش می کند تا به نیازهای مراجعین خود با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته پاسخ دهد و به آنها امکان دستیابی به زیبایی و جوانی دوباره بدهد.

 

 

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb