آر اف اندولیفت در اکسیر

آر اف اندولیفت در اکسیر

آر اف اندولیفت در اکسیر

آر اف اندولیفت در اکسیر
1402/10/25

آر اف اندولیفت، تکنولوژی لاغری و زیبایی جدیدی است که باعث چربی سوزی و لیفت و جوانسازی پوست صورت و بدن شما می شود. آر اف اندولیفت به شما نتیجه ای مانند نتیجه جراحی های زیبایی و لاغری ایجاد می کند اما روشی کاملا غیرتهاجمی است.

دستگاه آر اف اندولیفت با روشی غیرتهاجمی و صرف کمترین زمان و هزینه، تنها در یک جلسه، باعث چربی سوزی در نواحی مختلف بدن می شود و علاوه بر آن با افزایش کلاژن سازی سطح پوست، باعث جوانسازی پوست می شود.

 

 اکسیر شهرک غرب ( گروه پزشکان اکسیر ) که در زمینه دستگاه های لاغری و زیبایی پیشتاز است؛ تکنولوژی آر اف اندولیفت را به خدمات خود اضافه کرده است. از این پس شما می توانید جدیدترین تکنولوژی ها از جمله آر اف اندولیفت را در اکسیر تجربه کنید. 

 آر اف اندولیفت تکنولوژی برتر نسبت به لیزر اندولیفت است. چراکه عوارض لیزر اندولیفت از جمله سوختگی و نفروز را ندارد و علاوه بر چربی سوزی، باعث کلاژن سازی و جوانسازی پوست نیز می شود.

دستگاه آر اف اندولیفت آتیوا، دارای دوربین کنترل گرما است و مانیتورینگ به صورت کامل حین کار با دستگاه انجام می شود که این موضوع احتمال آسیب را از بین می برد. از این دستگاه فقط سه عدد موجود است که شما می توانید در اکسیر شهرک غرب از آن بهره مند شوید.

 

اندولیفت، روشی درمانی برای زیبایی و جوانسازی پوست است. دستگاه آر اف اندولیفت با فرکانس بالا به لایه‌های پوست نفوذ می‌کند. با ایجاد گرما در این لایه‌ها، باعث از بین رفتن بافت های چربی و افزایش کلاژن سازی می شود.

 

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb