جوانسازی و لیفت پوست با دستگاه RF

جوانسازی و لیفت پوست با دستگاه RF

دستگاه  RF چیست ؟

 

دستگاه  RF ، دستگاهی است که طیفی از امواج الکترومغناطیس را تولید میکند که این امواج  که برای عملکرد نیاز به گیرنده و فرستنده دارند( مثل امواج رادیو) وقتی این امواج در بافت پوست رد و بدل شوند تولید گرما میکنند که از این اثر در جوانسازی پوست استفاده میشود . به دستگاه  RF که گاهی به آن MFR مخفف microneedle fractional RF هم میگویند سیستم کار آن به این صورت است که که سوزن های بسیار ریز را وارد پوست میشود که بین آنها امواج رادیویی مبادله میشود که این امواج الکترومغناطیس ساطع شده از دستگاهRF باعث ایجاد گرما درلایه های زیرین پوست میشود که این گرما باعث ایجاد کلاژن جدید و در نتیجه آن جوانسازی پوست میشود .

 

جوانسازی پوست با rf

کاربردهای دستگاه  RF چیست ؟!

 

  • مهمترین کاربرد دستگاه   RF  در سفت کردن پوست و درمان شلی و افتادگی پوست است. در واقع دستگاه RF لیفتینگ پوست را بدون جراحی و خونریزی انجام میدهد  . مکانیسم دستگاه RF مونوپلار به صورت غیر تهاجمی با نفوذ در ناحیه درم پوست موجب تحریک رشته کلاژن و در نتیجه لیفت و قوام پوست میشود ، از مهمترین کاربرد دستگاه   RFمیتوان به  سفت کردن غبغب و ناحیه فک میباشد. اثر درمانی دستگاه   RF پس از جلسه درمانی جوانسازی پوست در کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب  قابل مشاهد است .
  • کاربردهای دستگاه  RF برای سفت کردن پوست گردن : با توجه به نازکی پوست گردن دستگاه  RF عملکرد بسیار خوبی برای سفت کردن پوست گردن دارد .
  • کاربردهای دستگاه  RF برای درمان چروک های پوستی : عملکرد دستگاه  RF برای درمان چروکهای دور چشم و زیر چشم  بسیار رضایت بخش است
  • کاربردهای دستگاه  RF در درمان ترشح بیش از حد چربی پوست : یکی دیگر از کاربردهای دستگاه  RF درمان منافذ باز پوستی میباشد .
  • کاربردهای دستگاه  RF در درمان اسکارهای آکنه : اثر دستگاه  RF در اسکارهای عمقی بسیار موثر است و مزیت دستگاه  RF این است که پس از آن نیاز به مراقبت کمتر بوده و فرد بلافاصله فعالیت عادی خود را از سر بگیرد .
  • کاربردهای دستگاه  RF در درمان تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل : شاید برای شما نیز جالب باشد که یکی از کاربرد های دستگاه  RF در کاهش تعرق در ناحیه زیر بغل است ، در بررسیهای انجام شده این اثر طولانی مدت است ولی براساس مکانیسم اثر شاید دایمی هم باشد برای افرادی که از بوی بد عرق هم شکایت دارند این درمان مفید است.
  •  

 مهمترین مزیت دستگاه   RF نسبت به لیزر لیپولیزر این است لیزر لیپولیز عمل تهاجمی است و احتمال عوارض نیز پس از درمان وجود دارد  اما  دستگاه  RF به عنوان یک روش غیر تهاجمی و بدون عارضه میباشد .

 

 دستگاه rf
 
دستگاه rf
 
 

دستگاه RF اکسیر شهرک غرب چیست ؟

 

دستگاه RF اکسیر شهرک غرب چیست ؟ دستگاه RF اکسیر شهرک غرب ساخت کمپانی BTL کشور انگلستان و دارای تاییدیه FDA از امریکا که از بهترین برندهای دستگاه زیبایی اروپا میباشد ،  این سیستم از سال 2014 به عنوان قوی ترین دستگاه لیفت غیر تهاجمی صورت در دنیا مشخص شده است و این دستگاه را میتوان برای درمان های زیر استفاده کرد 
 
 - لیفت و جوان سازی پوست و کاهش خطوط صورت و گردن و دکلته 
 - فرم دهی به صورت 
 - اصلاح و درمان  غبغب 
 

درمان با دستگاه RF چقدر طول میکشد ؟

 تعداد جلسات درمانی در کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب   6 جلسه و با فواصل هفته ای یکبار زیر نظر پزشکان متخصص انجام می گیرد .
 


09120438945
exir_shahrak_gharb