15 نکته اساسی که در مورد میکرودرم ابریژن

15 نکته اساسی که در مورد میکرودرم ابریژن

15 نکته اساسی که در مورد میکرودرم ابریژن

 

میکرودرم ابریژن يا ميکرودرم ابريشن ، پاکسازی پوست با استفاده از تماس پوست با يک ماده معدني بي ضرر که مانند پودر اکسيد آلومينيوم است . که در نتیجه بافت هاي مرده پوست با تماس و سایش کريستال هاي ريز از بین میرود و باعث ترميم پوست می شود . میکرودرم ابریژن يا ميکرودرم ابريشن مناطق دچار مشکلات پوستی، یعنی لک های پوستی، جوشگاه ها و جای جوش تا حدی برداشته شده و باعث شروع کلاژن سازی می شود و میکرودرم ابریژن يا ميکرودرم ابريشن در درازمدت به از بین رفتن چین و چروک ها کمک می کند.

 
 
 

مزایای میکرودرم ابریژن چیست؟

 

اصلی ترین مزیت میکرودرم ابریژن این است که این روش درمانی  بدون عارضه برای پاکسازی و جوانسازی پوست می باشد میکرودرم ابریژن با فواصل زمانی کوتاه قابل انجام است.در پوست های با رنگ مختلف و حتی بسیار تیره نیز می توان از این روش درمانی استفاده کرد.
میکرودرم ابریژنبدون درد می باشد ونیازی به استفاده از بیهوشی یا بی حس کننده های موضعی نیست ، روش میکرودرم سریع و ساده است به همین دلیل به آن" لایه برداری زمان ناهار" نیز می گویند.یعنی میتوان در زمان استراحت برای ناهار از این روش استفاده کرد و دوباره سر کار برگشت.
 
 
  • میکرودرم ابریژن برای رفع جاي جوش یکی از دغدغه های همه افراد  فرورفتگي هاي ناشي از جوش ها و جاي آکنه و جای فرورفتگی های آبله مرغان است که  با ميکرودرم ابريشن قابل درمان است .

 

 

 

  •  میکرودرم ابریژن برای درمان لک هاي پيري ، که با بالارفتن سن روی صورت ایجاد میشود در طی چند جلسه درمانی زیر نظر پزشک متخصص قابل درمان مي باشد.

 

  •  میکرودرم ابریژن برای درمان لک هاي حاملگي یکی از عارضه های پوستی بعد از زایمان لک هاي حاملگي يا ملاسما است ، که با روش ميکرودرم ابريشن   این لک ها کمرنگ و بتدریج محو خواهند شد .

 

میکرودرم ابریژن

 

  •  میکرودرم ابریژن برای برطرف کردن تاتو يا خالکوبي ،  یکی دیگر از کاربرد های میکرودرم  برطرف کردن جای تاتو و خالکوبي هاي سطحي پوست است .

 

 

 

 

  • میکرودرم ابریژن

 

 

میکرودرم

 

یکی از روش های لایه برداری از روی پوست و جوانسازی پوست است ، استفاده از دستگاه Face up است. این دستگاه با دارا بودن مزایای میکرودرم ابریژن، عوارض و اثرات نامطلوب لایه برداری را تعدیل کرده و برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی استفاده می شود. و از Face up برای ایجاد شفافیت و از بین بردن بافت های مرده پوست بهره می گیریم. در این روش با ایجاد خراش های بسیار سطحی، تلاش می کنیم که لایه های رویی پوست را برداشته و با تحریک جریان خون، در زیر پوست به طراوات و شادابی پوست کمک کنیم.


دستگاه Face up چه فوایدی برای پوستتان دارد؟

 

از بین بردن لک های سطحی تمیز شدن پوست از جوش های سر سیاه شادابی پوست، سفت و شفاف شدن صورت به خاطر تحریک کلاژن سازی بالارفتن قدرت جذب پوست، به وسیله برداشتن لایه های مرده و در نتیجه اثربخشی بیشتر داروهای موضعی صورت بهبود و درمان جوش های زیر پوستی کنترل چربی پوست صورت استفاده میشود .09120438945
exir_shahrak_gharb