آنچه که باید در مورد لاغری موضعی و پیکر تراشی بدانید

آنچه که باید در مورد لاغری موضعی و پیکر تراشی بدانید

آنچه که باید در مورد لاغری موضعی و پیکر تراشی بدانید

پیکر تراشی و لاغری موضعی به مجموعه ای از روشهای تهاجمی و غیر تهاجمی گفته می شود که بوسیله آن ها میتوان نواحی مختلف بدن را به فرم دلخواه درآورد . پیدایش پیکر تراشی و لاغری موضعی  مربوط به افرادی است که  شکم و پهلو دارید و یا دارای چاقی موضعی ران و باسن و یا بازو هستید. چاقی های موضعی بدترین نوع چاقی است. اگر شما کلا چاق باشید یک رژیم لاغری می گیرید و کلا 15 کیلو و یا بیشتر کم میکنید و متناسب با کاهش وزن قسمت های دیگه بدن هم لاغر میشود که ممکن است دلخواه شما نباشــــد ،   اما پیکر تراشی و لاغری موضعی  میتواند این مشکل را برطرف کند  وقتی رژیم میگیرید از کل بدن لاغر میشود ،  اما روش های موضعی باعث تغییر سایز ناحیه مدنظر شده و تاثیری بر سایر قسمت های بدن ندارد در مقاله سعی شده است آشنایی کاملی به شما در مورد لاغری موضعی و پیکر تراشی بدهد .

 تکنیک پیکرتراشی لیپوماتیک تلفیقی از دو تکنیک Tumescent و Power Assisted می باشد. دستگاه لیپوماتیک یکی از دستگاهای لیپولیز در جهان است که توسط FDA تائید شده است این دستگاه برای اولین بار توسط یک جراح آلمانی ابداع شد.

به طور کلی روش های تخلیه چربی بدون جراحی شامل :

 • لیپوساکشن
 • لیپولیزر
 • لیپوماتیک
 • bodyjet
 • حجم دهی به اندام ها (باسن و ساق پا و … ) با تزریق چربی و یا پروتز

 

 لاغری موضعی

پیکر تراشی لیپوماتیک چیست ؟

پیکر تراشی لیپوماتیک  روش لیپوماتیک جدیدترین روش تخلیه چربی است که مشکلات ایمنی را در روش سنتی لیپوساکشن حل کرده است؛ در این روش سلول های چربی به صورت کاملاً فیزیکی تخریب شده و توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت آزاد در آمده و این چربی به آرامی، بدون درد و خونریزی توسط دستگاه از بدن خارج می شود. بنابراین بدلیل عدم استفاده از لیزر و حرارت در بافت چربی امکان فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم است و به طور اعجاب انگیزی به سفت تر شدن و لیفت پوست نیزکمک می کند. روش پیکرتراشی با لیپوماتیک شیوه ای باورنکردنی برای دست یابی به اندامی ایده آل به حساب می آید .

با پیکرتراشی با لیپوماتیک  تخلیه چربی به طور کاملاً یکنواخت و طبیعی از مناطقی مانند شکم، پهلو، پشت، باسن، ران، ساق انجام می شود و حتی می توان حجم اندکی از چربی های موضعی در مناطقی مانند غبغب، بالای سینه، بزرگی سینه آقایان، اطراف زانو را برداشت .همچنین قابل ذکر است که به دلیل عدم آسیب به سلول های چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر قسمتی از بدن مانند باسن، سینه، صورت (گونه، لب و خطوط وچروک های پوستی)، پشت دست و … تزریق کرد.

پیکرتراشی با لیپوماتیک روشی کارآمد برای از بین بردن چربی ها به حساب می آید که به راحتی می توان با استفاده از آن چربی هایی که به کمک ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند را برطرف نمود در مورد پیکرتراشی با لیپوماتیک باید گفت  این روش بی عارضه بوده و خطر آن بسیار کم است . و لذا تمام افراد میتوانند از این روش برای زیبایی اندام استفاده کنند .

 

رابطه با پیکر تراشی و لاغری موضعی باید گفت که بسیاری از مراجعین تصور میکنند ، این روش تنها بوسیله یک دستگاه خاص انجام می شود  ، در حالیکه روش انجام پیکر تراشی و لاغری موضعی کاملا مبتی بر وضعیت مراجعه کننده است .

 

 

 لاغری موضعی 

آیا پیکر تراشی لیپوماتیک برای تمام قسمت های بدن انجام میشود ؟

پیکر تراشی لیپوماتیک برای قسمت های زیر قابل انجام است :

 • جراحی پلاستیک سینه ( مامو پلاستی ، لیفت سینه ، ایمپلنت سینه )
 • پیکر تراشی برای تمام نواحی بدن
 • لیپوماتیک شکم و پهلو
 • لیپوماتیک بازو
 • لیپوماتیک غبغب
 • لیپوماتیک باسن و ساق پا
 • لیپوماتیک پشت

 

جمع بندی : پیکرتراشی موضعی جهت از بین بردن چربی‌های قسمت‌های مختلف بدن مانند چربی‌های اطراف شکم، اطراف کمر، غبغب و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد با وجود این که رژیم غذایی مناسبی رارعایت می‌کنند اما باز هم چربی‌هایی در ناحیه پهلوها و شکم دارند که سبب زشت به ظاهر رسیدن اندام آن‌هامی‌شود.
این چربی‌ها با توجه به این که به صورت موضعی در یک قسمت خاص تجمع کرده‌اند به راحتی از بین نمی‌روند و بعد از انجام فعالیت‌های ورزشی هم نمی‌توانید به نتیجه مطلوبتان که داشتن تناسب اندام و همچنین کمری زیبا و باریک است دست پیدا کنید.

 

لاغری موضعی و پیکر تراشی09120438945
exir_shahrak_gharb