چگونه در یک ماه بیش از15 کیلوگرم لاغر شویم؟

چگونه در یک ماه بیش از15 کیلوگرم لاغر شویم؟

چگونه در یک ماه بیش از15 کیلوگرم لاغر شویم؟

چگونه در یک ماه بیش از15 کیلوگرم لاغر شویم؟

سوالی که گاهی مراجعین محترم از پزشک تغذیه کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب  میپرسند این است که آیا امکان دارد چگونه در یک ماه بیش از15 کیلوگرم لاغر شویم؟ نکته ایی را که نباید فراموش کنیم این است که کاهش وزن باید با روش های اصولی انجام شود،تا مواد مغذی و ویتامین ها و به بدن برساند تا نتیجه‌ای مطلوب داشته باشد. در غیر این صورت صدمات جبران ناپذیری به بدن وارد میشود .

 

لاغر

 

متاسفانه علی رقم آنچه که رژیم های غذایی رایج و تبلیغات  محصولات لاغری و کاهش وزن وعده می دهند هیچ راه سریع و دائمی و آسان برای لاغری سریع وجود ندارد. برای کاهش وزن سالم و بی خطر وابسته به عادات های بلند مدت است که شامل یک رژیم غذایی صحیح و ورزش منظم است ، که متاسفانه بسیاری از افراد آن را فراموش میکنند .

 

گام اول : مصرف غذاهای کم کالری را فراموش نکنید

 

مصرف غذاهای کم کالری را باید اولین اولویت در برنامه کاهش وزنتان باشد برای سوختن یک 450 گرم ، شما باید مصرف کالری بدنتان حدود 3450 کالری کاهش بدهید ، بر اساس نظر پزشکان تغذیه کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب  شما با رساندن 500 کالری کمتر به بدنتان در هر روز یک 450 گرم از وزنتان در هفته کم کنید ،  و این کاهش وزن در صورتی به نتیجه مطلوب خواهد رسید که شما بصورت دقیق و حساب شده پایند برنامه رژیم غذایی ارائه شده باشید .

 

چگونه لاغر شویم

 

گام دوم : انتخاب صحیح غذا

 

کاهش وزن تنها با مصرف کمتر کالری به نتایج مطلوب نخواهد رسید لذا اگر که تصمیم شما این است که چگونه در یک ماه بیش از15 کیلوگرم لاغر شویم؟ نباید از خوردن غذاهای زیر غافل شوید .

 مصرف پروتئین های کم چربی مانند مرغ و ماهی

مصرف چربی های مفید مانند روغن زیتون ، روغن هسته انگور و آجیل

مصرف سبزیجات و میوه ها به مقدار زیاد

اجتناب از نوشیدن  نوشیدنی های الکلی

 

چگونه لاغر شویم

 

برنامه گام به گام تا رسیدن به اندام ایده آل

 

برنامه گام به گام تا رسیدن به اندام ایده آل و  لاغری باید برنامه‌ریزی داشته باشید و مصمم باشید که می‌خواهید در این راه قدم بردارید پزشکان متخصص کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب  با برنامه دقیق و شخصی سازی شده ، شما را در این راه قدم به قدم همراهی خواهند کرد .

 

نکات زیر را برای لاغر شدن جدی بگیرید

 


 1.     صبحانه مقوی با حجم بالا بخورید : بدن کسانی که صبحگاه بیشتر و شبانگاه کمتر می‌خورند تمایل بیشتری به کاهش وزن دارد. متخصصین بر این باورند که مصرف غذاهایی با پروتئین بالا و ترجیحا گرم کمک بیشتری به احساس سیر بودن می‌کند و با مصرف کمتر از 25 گرم پروتئین می‌توانید 300-400 کالری دریافتی را کم کنید.
   
 2.    از وعده‌های غذایی خود عکس بگیرید : آلبومی برای خود تهیه کنید و عکس‌های غذاهایی که می‌خورید را در آن بگذارید. این کار به شما یادآوری می‌کند که در طول زمان چگونه رژیم غذایی تان تغییر کرده و حجم غذاهایتان به چه مقدار دارد کاهش می‌یابد.
    
 3.   از نرم‌افزارها کمک بگیرید از نرم‌افزارهایی که میزان سوخت و ساز کالری و تعداد گام‌هایتان را نشان می‌دهند استفاده کنید. با این روش شما از میزان کالری که سوزاندین به صورت دقیق مطلع خواهید شد و می‌توانید بر آن اساس کالری مصرفتان را کنترل نمایید.

چگونه لاغر شویم

 1.     از مکمل‌های پروتئینی استفاده نمایید : با توجه به شرایط سلامتی و با مشورت پزشک معالجتان می‌توانید از مکمل‌های پروتئینی و فیبری که باعث پرشدن معده می‌شوند و احساس سیری را ایجاد می‌کنند استفاده نمایید تا از ریزه‌خواری و مصرف میان وعده‌های شیرین جلوگیری کنید ، برای اینکه بتوانید مکمل‌های پروتئینی  مناسب برای خودتان را استفاده کنید حتما از پزشک تغذیه کمک بگیرید ، پزشکان تغذیه کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب  شما را راهنمایی خواهند کرد
 2.    هوشمندانه خرید کنید : هرگز با شکم خالی به خرید نروید ، زیرا این  کار باعث می‌شود شما هر آنچه که می‌بینید را بخرید. قبل از خرید لیستی از مواد مورد نیاز خود تهیه کنید و باتوجه به آن خرید نمایید. سعی کنید سبد خرید خود را از سبزیجات و میوه‌های تازه و خوشمزه پر کنید.
 3.     ورزش کنید : ورزش کردن به شما کمک می‌کند تا کالری اضافه‌ای که دریافت می‌کنید را بسوزاند و باعث سوختن چربی‌های بدن و در نتیجه لاغری می‌شود. با ورزش کردن بدنی سالم و روحیه‌ای شاد خواهید داشت. همچنین فعالیت‌های مناسب ورزشی به تقویت عضلات شما نیز کمک می‌کند.
 4.     از دستگاه‌های لاغری استفاده نمایید : اگر دچار چاقی موضعی و یا در حال کاهش وزن هستید حتما از دستگاه‌های لاغر کننده‌ی موضعی برای شکستن غلاف چربی و لیف پوست خود کمک بگیرید. با این دستگاه‌ها می‌توانید علاوه بر کاهش وزن به میزان چشمگیری سایز کم کنید. حتما به این موضوع توجه کنید که این دستگاه‌ها زیر نظر پزشک انجام شود و به شما آسیبی وارد نکند.
 5.     با لباس‌های قبلی خود عکس بگیرید : بعد گذشت حداقل 2 هفته با لباس‌های قبلی خود عکس گرفته و از اینکه لباس‌هایتان برای شما گشاد شده انرژی مثبت بگیرید.

تغذیه سالم برای لاغری

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb