مزوتراپی موی سر به زبان ساده

مزوتراپی موی سر به زبان ساده

مزوتراپی موی سر به زبان ساده

 

مزوتراپی مو به زبان ساده

مزوتراپی مو یک روش نسبتاً جدید برای درمان ریزش مو است ، مزوتراپی مو هم برای  مردان و هم زنان کاربرد درمانی دارد . مزوتراپی مو با تنظیم مقدار عوامل رشد، پروتئین‌ها و ویتامین‌ها در پوست سر مراجعینی که دچار ریزش مو هستند ، ریزش مو را متوقف میکند .

مزوتراپی مو بصورت تزریق داروهای تزریقی به وسیله یک سوزن کوچک در عمق یک میلی‌متری پوست سر (محل وجود فولیکول‌های مو) انجام  می‌شود. این روش کاملاً بدون درد است. که تزریق این مواد مغذی به داخل سر موجی تقویت ریشه مو و توقف ریزش مو میشود . چون در مزوتراپی مو ، داروها مستقیماً در محل ریشه مو و دقیقاً به همان مقداری که لازم هستند تزریق می‌شوند نتایج بسیار سریع و خوبی در درمان ریزش مو به وجود می اورند .

 

داروهای تزریقی در مزوتراپی به صورت اختصاصی با نظر پزشکان مجرب کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب  انجام میشود ، که موجب رسیدن به بهترین نتیجه ممکن میشود .

 

مزوتراپی مو به زبان ساده

 

مزوتراپی مو سر

 


مزوتراپی مو سر در واقع راهی برای مقابله با اثرات مخرب هورمون های هیدروتسترتون DHT می باشد. در این روش جهت تقویت و متعادل سازی پروتئین ها و ویتامین های پوست سر در ریزش مو میباشد . که بعد از گرفتن شرح حال و بررسی علل زمینه ای که در خانمها و آقایون متفاوت است راهکار مناسب ارائه میگردد.

 

فواید مزوتراپی مو


از فواید مزوتراپی مو به عنوان تقویت بنیه و فولیکول مو توقف روند ریزش مو و حتی کمک به رشد مجدد موهایی که در حالت خواب به سر می برند نام برده میشود ، برای اینکه مزوتراپی مو 
به نتایج رضایت بخش برسد تعداد جلسات پیشنهادی 6-8 جلسه و فاصله ی بین جلسات یک هفته می باشد و بهبودی و اثر بخشی خود را از 4 ماه بعد از پایان آخرین جلسات نشان می دهد.
همانطور که اشاره شد مزوتراپی مو و نوع و میزان مواد تزریقی مزوتراپی  کاملا بستگی به وضعیت فرد دارد ، اما بطور کلی مواد تزریقی مزوتراپیترکیبی از ویتامین ها و ZN  و اسید آمینه میباشدو ویتامین B که  اصلی ترین ترکیب مواد تزریقی مزوتراپی میباشد که باعث تقویت فولیکول های مو و بهبود عملکرد غدد چربی در سطح پوست سر میگردد.

 

مزوتراپی مو به زبان ساده

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb