0 تا 100 مزوتراپی و جوانسازی پوست

0 تا 100 مزوتراپی و جوانسازی پوست

0 تا 100 مزوتراپی و جوانسازی پوست

0 تا 100 مزوتراپی و جوانسازی پوست 

کلمه مزوتراپی غالباً مترادف و به عبارت بهتر یک روش درمانی برای جوانسازی پوست ،رفع چین و چروک و برطرف کردن و لکه های تیره و ازبین بردن خستگی پوست میباشد که در این مقاله تخصصی  کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب  به صفر تا صد مزوتراپی پوست صورت خواهیم پرداخت .

 

مزوتراپی چیست ؟

مزوتراپی روشی درمانی است نسبتاً نوین که با تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی،  موجب جوانسازی، پوست صورت میشود . در ابتدا مزوتراپی برای کاهش و تسکین درد استفاده می شد و در سال های اخیر در اکثر نقاط جهان محبوبیت فراوانی برای جوانسازی پوست پیدا کرده است.

 مزوتراپی

 مزوتراپی چه کاربردی دارد!?

جوان‌سازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌وچروک و آسیب‌های پوستی است. برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد، برای همین از مزوتراپی‌ در کنار سایر روش‌ها مانند میکرودرم ابرژین (لایه‌برداری مکانیکی ظریف) و بوتاکس استفاده می‌شود. درمان‌های ترکیبی در رفع چروک‌ها و آسیب‌های پوستی نتیجه مطلوب‌تری خواهند داشت. به طور مثال برای فردی که به دلیل آکنه، پوستی نا‌صاف و پر از فرو رفتگی دارد، ابتدا از روش میکرودرم ابرژین استفاده می‌شود و بعد از لایه‌برداری با تزریق دارو در مزودرم (لایه میانی پوست) مزوتراپی انجام می‌شود.مزوتراپی باعث آغاز فعل و انفعالاتی مانند تولید مثل سلول‌ها در پوست می‌شود و به این شکل سلول‌های جدید تولید شده، سلول‌های قدیمی به صورت لایه‌ای مرده با روش میکرودرم ابرژین برداشته می‌شوند.

 

مزوتراپی

 

نسخه آماده مزوتراپی

 

مزوتراپی فرمول استانداردی که بشود برای همه افراد یک نسخه پیچید لذا معمولا پزشکان برای مزوتراپی از راه حل های مختلفی استفاده می کنند، از جمله:

 

  • داروهای تجویزی مانند آنتی بیوتیک ها
  • هورمون هایی مانند کلسیتونین و تیروکسین
  • آنزیم هایی مثل کلاژناز و هیالورونید از عصاره های گیاهی
  • ویتامین ها
  • مواد معدنی

بسته به شرایط مورد نظر درمانی در طول هر جلسه، ممکن است از هر دارو به میزان کمی در پوست شما تزریق شود. عمل تزریق می تواند در عمق های مختلف  از ۱ تا ۴ میلی متر به پوست شما صورت گیرد .

 

چون در مزوتراپی هر تزریق فقط می تواند یک قطره کوچک از محلول را به پوست شما منتقل کند. احتمالا به چند جلسه مزوتراپی نیاز دارید تا به نتیجه دلخواه  برسید  که معمولا  از 4 تا 17  جلسه می شود ، که این جلسات زیر نظر پزشکان مجرب کلینیک پوست و زیبایی اکسیر شهرک غرب  انجام میشود .

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb