آقایان بخوانند !! کلاه گیس | بافت مو | کاشت مو کدام یک ؟!

آقایان بخوانند !! کلاه گیس | بافت مو | کاشت مو کدام یک ؟!

آقایان بخوانند !! کلاه گیس | بافت مو | کاشت مو کدام یک ؟!

 

کلاه گیس

 

یک کلاه گیس مناسب از نظر اندازه، عملی ترین و اقتصادی ترین وسیله برای مردهایی است که نمی خواهند طاس دیده شوند. انواع مختلف کلاه گیس موجود است که از نظر قیمت و کیفیت متفاوتند، ظاهر یک کلاه گیس به مهارت کسی بستگی دارد که آن را برش می دهد، مرتب می کند، رنگ می زند و اندازه می کند. کلاه گیس های مخصوصی برای کسانی که کاملا طاس هستند موجود است. این کلاه گیس ها پایه مکشی یا چسبنده دارند که آنها را در پوست سر محکم نگاه می دارد.
 
 
 
کلاه گیس
 

بافت مو

 

در این روش موی طبیعی (دهنده) که از نظر رنگ و ساختمان شبیه به موی شخص گیرنده باشد به آن بافته شده و گره می شود و بعد آن را مرتب نموده به آن مدل می دهند تا با موهای خود شخص درآمیزد. چون برای این روش پایه ای از مو لازم است لذا بافت مو برای پوشاندن موهای کم پشت و یا تغییر مدل موی طبیعی به کار می رود. در دستهای ماهر نتیجه بافت مو عالی است اما دارای چند عیب می باشد. چون موهای طبیعی گیرنده به رشد خود ادامه می دهند موی بافته شده به تدریج از روی پوست سر بلند می شود، بنابراین بافت مو را هر ۴ تا ۸ هفته باید تکرار کرد و این تحمل هزینه تا مدتی که بافت مو حفظ شود وجود خواهد داشت. ( مزوتراپی موی سر | تقویت رشد مو )  در ضمن شستشو و مراقبت از پوست سر و موی طبیعی به علت وجود بافت مو مشکل خواهد بود.
امتیاز بافت مو در این است که مانند یک عمل کاملا زیبایی می توان هر موقع آن را برداشت و برخلاف کلاه گیس می توان شنا کرد، ورزش نمود و هر گونه فعالیت روزانه را بدون ترس از شل شدن یا افتادن آن انجام داد. ( برنامه رژیم غذایی روزانه )
 

کلاه گیس آقایان
کاشت مو

 

در مورد طاسی سر کاشت مو توصیه نمی گردد، به دلیل آنکه هم احتمال خطر هست و هم بی فایده می باشد. کاشت مو ممکن است به ۲ طریق مورد استفاده قرار گیرد. در یکی رشته های موی مصنوعی به داخل پوست سر دوخته میشود. در دیگری ابتدا بخیه یا هر نوع نقطه اتصال به وسیله ی پزشک در پوست سر ایجاد می گردد. سپس یک تکنسین، هر پیس یا دسته ای از مو را به آن بخیه ها می چسبانند
هر چند به نظر می رسد با این روش بتوان سریعا مو ایجاد کرد، اما هنوز مسائل زیادی در پیش است.  ( مزوتراپی موی سر | تقویت رشد مو )  ممکن است عکس العمل آشکاری با قرمزی و درد و عفونت پیش آید، وقتی عفونت تشکیل شود بخیهها و موی کاشته شده باید بیرون آورده شوند. عفونت، منجر به ایجاد زخم بدشکلی می شود. موی کاشته شده نیز ممکن است در نتیجهی عفونت از محل جدا شود. اگر عکس العمل پوست هم ایجاد نشود شانه کردن و مرتب کردن روزانهی مو ممکن است باعث کنده شدن و بیرون آوردن بخیه ها گردد. عیب دیگر روش کاشت مو که با دوختن هر پیس به پوست سر صورت می گیرد این است که تمیز کردن زیر هر پیس خیلی مشکل است، اغلب به علت جمع شدن چرک و چربی بوی نامطبوعی از آن برمی خیزد. در اغلب کشورها به سالن های آرایشی که اینگونه خدمات را ارائه می دهند، اجازه ی فعالیت نمی دهند
 
کلاه گیس خانمها
 
021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb