لاغری موضعی با شاک ویوتراپی

لاغری موضعی با شاک ویوتراپی

شاک ویوتراپی  چیست ؟!

شاک ویوتراپی : درمان Shockwave یک دستگاه چند کاربرد  است که در ارتوپدی، فیزیوتراپی، پزشکی ورزشی، اورولوژی و لاغری موضعی استفاده می شود. فایده  اصلی شاک ویوتراپی تسکین درد و بازسازی تحرک است. همراه با درمان غیر جراحی بدون نیاز به داروهای مسکن، آن را ایده آل برای سرعت بخشیدن به بهبود و درمان علائم مختلف باعث درد حاد یا مزمن می کند و یکی دیگر از کاربردهای مهم شاک ویوتراپی در لاغری موضعی و پیکرتراشی است .

 

مکانیزم عمل شاک ویو

شاک ویو  یک موج آکوستیک است که انرژی بالایی را به بافت های بدن منتقل میکند ؛‌   این انرژی باعث بهبود بازسازی و فرآیندهای بازسازی استخوان ها، تاندون ها و دیگر بافت های نرم می شود و در کاربرد زیبایی موجب لاغری موضعی میشود 

انرژی جنبشی پرتابه شاک ویو  ، ایجاد شده توسط هوای فشرده، به فرستنده در انتهای اپلیکاتور و به داخل بافت منتقل می شود.

 

شاک ویو

شاک ویو

درمان درد زانو با شاک ویو

 

زانو درد یک التهاب یا آسیب تاندون پاتلا به عنوان درد، حساسیت و کسری عملکردی است. این وضعیت می تواند بدون در نظر گرفتن سن و یا حتی در دوران حاملگی ورزشی بیمار تداخل داشته باشد و حتی درمان شود. درمان شاک ویو راه حل ساده و سریع را ارائه می دهد. بیمار پس از جلسه اول احساس تسکین می کند و در چندین درمان علت و درد از بین می رود.

 

درمان درد شانه با شاک ویو

 

درد شانه را می توان از طریق مثال کلسیفیکس، سندرم impingement یا شانه ی یخ زده. تمام علائم یک منبع از درد شدید به شدت درد و محدود کردن بیماران در زندگی روزمره خود هستند. در تاندونیت کلسیم شانه ای که توسط شاک ویو  درمان می شود کلسیفیکاسیون به طور کامل در بیش از 85٪ موارد ناپدید می شود. بعد از 4 هفته، کاهش شدید درد و بهبود عملکرد شانه مشاهده می شود. راه حل برای بسیاری از موارد جراحی یا تزریق است که شاک ویوتراپی درمانی جایگزین مناسب است.

 

درمان درد آرنج با شاک ویو

درد آرنج  یک بیماری مکرر است که تا 10٪ جمعیت عمومی رخ می دهد. متاسفانه درمان محافظه کارانه اپیکندیلیت طولانی است (استراحت)، شامل دارو (قاتلان درد، تزریق استروئید) و اغلب نیاز به تکرار دارد. از سوی دیگر، درمان شاک ویو از کمر درد و رفع درد و رفع بیش از 70٪ در حداکثر 5 درمان پیشنهاد می کند.

 

درمان درد پاشنه با شاک ویو


درد پاشنه  یا التهاب فاسیای کف پایی به  فاسیایت پاستور ارتباط دارد. هر یک از علائم یا ترکیب، بیماران را در فعالیت های روزمره خود محدود می کند.  شاک ویو به طور همزمان هر دو مشکل را حل می کند. امواج صوتی مسئول بهبود سریع، بازگشت به عواقب روزمره و اثرات طولانی مدت در 88٪ از بیماران هستند.

 

درمان دردهای عضلانی با شاک ویو


درد در اندام های عضلانی معمولا به علت فعالیت های تکراری یا طولانی مدت است که باعث ایجاد فشار روی یک تاندون خاص می شوند. شاک ویوتراپی موجب جریان خون بیشتر به منطقه و در نتیجه بهبود زخم بدون نیاز به داروهای اعتیاد آور درد است.

 

مراحل درمانی با شاک ویو 

۱) منطقه ای که درمان می شود با مشخص میگردد 

۲) مقدار ژل به اندازه کافی برای منطقه واقع در مرحله 1 اعمال می شود. استفاده از ژل برای انتقال امواج صوتی به طور موثر و هموار لازم است.

۳) اپلیکاتور Shockwave کمی در برابر ناحیه ای که تحت درمان قرار می گیرد تحت فشار قرار می گیرد و دکمه شروع را فشار داده است.

لاغری موضعی با شاک ویو

 

شاک ویو لاغری

 

همانطور که در بالا اشاره شد شاک ویو علاوه بر درمان دردهای مزمن در لاغری موضعی و پیکر تراشی کاربرد دارد انواع کاربردهای زیبایی شاک ویو را در زیر میتوانید ببینید .

 

رفع سلـولیـت و لاغری  

افتـادگـی پـوسـت

جـوانسـازی پـوسـت     

اصـلاح دفـورمیتـی هـای پـوستـی

افتادگی های پوست پس از حاملگی

بهبـود افتادگی های پوست  پـس از لیپـوسـاکشـن    

   

 

شاک ویو لاغری  عوارض بسیار جزیی و کم اهمیت هستند ، مانند درد خفیف حین درمان و قرمزی مختصر پوست که پس از پایان درمان برطرف می شوند

 

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb