دستگاه Exilis

دستگاه Exilis

در این مرحله چنانچه بنابر ارزیابی پزشکی مجاز به استفاده از دستگاه Exilis باشد پروتکل درمانی خاص این دستگاه به وسیله اپراتورهای دوره دیده در مرکز برای بیماران ارائه و اجرا خواهد شد.
مکانیسم  Exilis :
Exilis قویترین، سریعترین و پیشرفته ترین سیستم غیرتهاجمی حال حاضر دنیا جهت اصلاح بد فرمی اندامها و موثرترین سیستم در درمان شلی و افتادگی پوست بدن و صورت می باشد و جایزه بهترین دستگاه تناسب اندام طی دو سال متوالی 2012 و 2013 را در آمریکا و اروپا اخذ کرده است. همچنین این دستگاه در سال 2013 نیز برنده جایزه بهترین دستگاه Skin Tightening  در انگلستان شده است.
در این دستگاه از دو مکانیسم همزمان رادیوفرکوئنسی (RF) و اولتراسوند(ماوراصوت) به طور همزمان استفاده می شود. در اثر برخورد امواج به پوست، کلاژن سازی فعال شده و موجب لیفت پوست بدن در محل درمان می شود. همچنین با برخورد امواج به چربی ها و افزایش انرژی جنبشی و گرمایی در بافت چربی، اتصالات بافت فیبروزی که سلول های چربی را در برگرفته سست می گردد.
چربی ها ی آزادشده توسط سیستم لنفاتیک جذب شده و در کبد متابولیزه می شوند. این پروسه منجر به کاهش حجم چربی بدن می شود که با رعایت رژیم غذایی مناسب و تحرک کافی فرد می تواند هم از اضافه وزن و هم حالت سلولیت رها شود. لازم به ذکر است این سیستم دارای تاییدیه FDA آمریکا،Medical CE اروپا و مجوز وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.

مزیت Exilis:
* بالاترین میزان رضایت جهت کاهش سایز  در میان مردم جهان که منجر به فروش فقط 7000 عدد از این دستگاه در آمریکا بوده است.
*  قابلیت  درمان در کوتاهترین زمان بدون درد و عوارض جانبی و هر گونه تزریق و جراحی.
* نداشتن هیچگونه اثر جانبی و عوارض.
* بدون نیاز به رژیم غذایی سنگین و مراقبت پس از درمان.
* ماندگاری نتایج برای مدت طولانی.

جلسات Exilis:
Package درمانی شامل 4 جلسه به فاصله 10 الی 14 روز می باشد. بهترین نتیجه درمان در دوماه پس از آخرین جلسه دیده می شود و با صلاح دید پزشک تعداد جلسات درمان قابل افزایش است. در صورت نیاز تکرار جلسات درمانی بعد از 2 ماه بلامانع است.

استفاده همزمان Exilis و سیستم X-Wave در بدن با صلاح دید پزشک معالج می تواند نتایج بسیار چشمگیر و رضایت بخشی را به همراه داشته باشد.

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb