مشاوره مشکلات پوست و مو

مشاوره  مشکلات پوست و مو

 

هدف از مشاوره  مشکلات پوست و مو  بررسی مشکلات پوست و مو و ارائه راه حل مناسب است. در مشاوره مواردی راباید مدنظر داشت اول اینکه مکانی جهت انجام مشاوره باید در نظر گرفته شوداین مکان از نظر دکوراسیون و مبلمان باید مناسب کاربوده ودر شخص مراجعه کننده ایجاد آرامش کند تابلوها باید متناسب با موضوع کار (مراقبت پوست و مو) باشد .مشاوره باید بصورت انفرادی برگزار شود.پس داشتن اتاقی مجزا ضروری به نظر می رسد.علاوه براین اتاق حتما اتاق دیگری جهت انجام خدمات سالنی درنظر گرفته می شود .می توان معاینه پوست رادراتاق خدمات انجام داد.

مشاوره مشکلات پوست و مو

ظاهر شخص مشاوره نیز باید مرتب باشد و روپوش مناسب ترجیحا به رنگی غیراز سفید که با روپوش پزشک وپرستار اشتباه نشود.باشد.ترس از روپوش سفید که در بعضی از مردم وجود داردمانع ایجاد رابطه منطقی وبراساس اعتماد بین شخص مراجعه کننده و مشاوره دهنده  به وجود می آورد. مشاهده التزام به بهداشت فردی در شخص مشاوره دهنده محل شستشوی دستها قبل از معاینه در ایجاد اعتماد مقابل موثر است.توصیه می شود که ضد عفونی نمودن وسایل در موارد ضروری به بالاتر بودن سطح بهداشت و پیشگیری از مشکلات آتی کمک فراوان می نماید.

برای اینکه بتوان سوالات را با نظم مطرح کرد و اطلاعات بدست آمده فراموش نشود توصیه می گرددکه فرم مشاوره تهیه گردد و سوالات اولیه . معاینه و مراحل بعدی به دقت داخل آن  درج شده و بایگانی شود.ودر صورت مراجعه بعدی به راحتی با دسترسی به پرونده می توان دراسرع وقت به اطلاعات کامل دسترسی پیدانمود.

مشاوره مشکلات پوست و مو

 

آیا می دانستید تمام این مراحل و بسیار بیشتر از آن همگی توسط پزشکان متخصص اکسیر شهرک غرب انجام میشوند ؛ و خدمات مشاوره در مجموعه اکسیر شهرک غرب رایــــگان است پس با ما تماس بگیرید .

تهران ؛ شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پارک (شهید نورانی)، پلاک 26 طبقه دوم غربی
021-88361343

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb