درباره اکسیر شهرک غرب

مشاوره اکسیر شهرک غرب

اکسیر شهرک غرب

در کنار شما و نزديک به شما برايتان مکانی آرامش بخش را برگزيـــده ايم و پلی ميان خود و شما شـده ايم تا به مـا در مرکز زيبايی و تناسب اندام بپيونديد.

مجهز ترین کلینیک لاغری غرب تهران

اين مرکز برتــرين تجهــيزات و فنــاوری های نـوين مطــــرح زيبــايی و لاغـری را بر طبـق اسـتاندارد هـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان گـرد هــم آورده و جمــعـی از مجــربتـرين پزشـکان متخصص زيبايی را براي رسانيدن شما به آنچـه که ايـده آلـــتان اســت به همکاری گرفته ايم.

مجرب ترین پزشکان

تخصص پزشکان ايرانی با بهره گيری از پيشرفته ترين تکنولوژی و دستگاههای روز آمريکا و اروپا در اين مرکز اين امکان را فراهم می آورد تا هموطنان عزيز در فضايی علمی و تخصصی پس از دريافت مشاوره های مورد نياز پزشکی به سوی مناسبترين روش درمانی به منظور بازيابی تناسب اندام ( Body Shaping ) مدل دلخواه و مطلوب   (Remodeling)  با کار بر روی صورت و قسمتهای مختلف بدن و اندامها هدايت شوند.

جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

پروتکلهای درمانی مورد استفاده در اکسير با استفاده از روشهای کاملا غيرتهاجمی، بدون درد و عوارض جانبی مطابق با استانداردهای جهانی و حداقل هزينه های درمانی تحت نظارت و مديريت مستمر می باشند اين پروتکلها برگرفته از برندهايی است که دارای تائيديه FDA آمريکا ، Medical CE اروپا و مجوز وزارت بهداشت کشورمان است.

021-88361343
09120438945
exir_shahrak_gharb