گروه پزشکان اکسیر

درباره اکسیر شهرک غرب

درباره ما

در کنار شما و نزديک به شما برايتان مکانی آرامش بخش را برگزيـــده ايم و پلی ميان خود و شما شـده ايم تا به مـا در مرکز زيبايی و تناسب اندام بپيونديد.
اين مرکز برتــرين تجهــيزات و فنــاوری های نـوين مطــــرح زيبــايی و لاغـری را بر طبـق اسـتاندارد هـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان گـرد هــم آورده و جمــعـی از مجــربتـرين پزشـکان متخصص زيبايی را براي رسانيدن شما به آنچـه که ايـده آلـــتان اســت به همکاری گرفته ايم.
تخصص پزشکان ايرانی با بهره گيری از پيشرفته ترين تکنولوژی و دستگاههای روز آمريکا و اروپا در اين مرکز اين امکان را فراهم می آورد تا هموطنان عزيز در فضايی علمی و تخصصی پس از دريافت مشاوره های مورد نياز پزشکی به سوی مناسبترين روش درمانی به منظور بازيابی تناسب اندام ( Body Shaping ) مدل دلخواه و مطلوب   (Remodeling)  با کار بر روی صورت و قسمتهای مختلف بدن و اندامها هدايت شوند. پروتکلهای درمانی مورد استفاده در اکسير با استفاده از روشهای کاملا غيرتهاجمی، بدون درد و عوارض جانبی مطابق با استانداردهای جهانی و حداقل هزينه های درمانی تحت نظارت و مديريت مستمر می باشند اين پروتکلها برگرفته از برندهايی است که دارای تائيديه FDA آمريکا ، Medical CE اروپا و مجوز وزارت بهداشت کشورمان است.

09120438945